czwartek, 17 października 2019 r.  Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Wiadomości z tagiem Zdecydowanie  RSS
Call of Duty: Modern Warfare – „Zdecydowanie NIE pracujemy nad jakimkolwiek systemem loot boksów”

Dodano: 14.10.2019 12:08 | 25 odsłon | 0 komentarzy


...bo już go skończyliśmy?

Źródło: https:

Corsair Vengeance LPX - pamięci RAM 5000 MHz dla AMD Ryzen

Dodano: 11.10.2019 16:30 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Po ostatnich obszernych testach pamięci RAM na łamach PurePC wiemy już, że w przypadku procesorów AMD Ryzen 3000 niekoniecznie najwyżej taktowane moduły RAM są tymi najlepszymi. Zdecydowanie lepiej celować w okolice 3600-3733 MHz w trybie synchronicznym z niskimi opóźnieniami. Oczywiście dotyczy to głównie gier, bowiem specyficzne programy mogą mieć inne preferencje. Tak czy siak amerykańska firma postanowiła zrobić wrażenie. Corsair zapowiedział właśnie nowe moduły RAM DDR4 z serii Vengeance LPX dedykowane procesorom AMD Ryzen trzeciej generacji. Pochwalić się one mogą szalenie wysokimi taktowaniami w postaci 5000 MHz i niemal równie wysoką ceną, przynajmniej w złotówkach.

Źródło: https:

Formularz rozwiązania umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia (RUoP)

Dodano: 11.10.2019 12:55 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Zdecydowanie milszą dolą pracodawcy jest zatrudnianie, niż zwalnianie pracownika. Nikt chyba nie lubi informować kogoś z kim spędza czas i pracuje, że osoba ta musi odejść, a umowa o pracę jest rozwiązywana. Niestety takie sytuacje się zdarzają i nawet najbardziej uczciwi pracodawcy co jakiś czas muszą zwolnić pracownika. Nie każdy przedsiębiorca prowadzący firmę, ma wyznaczoną osobę do prowadzenia kadr, czy przeprowadzenia procesu zwolnienia pracownika. Dlatego w tej trudnej dla obu stron sytuacji, warto czasami skorzystać z pomocy specjalnych aplikacji do wypełniania dokumentów i formularzy – tak, aby przygotować oficjalny, pełny i zgodny z prawem oraz normami etycznymi dokument. Jednym z nich może być zgodny z prawem i przewidujący wszystkie prawa pracowników formularz rozwiązania umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Źródło: di.com.pl

EHCA 2019 - Zagłosuj i wygraj wydajnego laptopa gamingowego!

Dodano: 01.10.2019 15:00 | 23 odsłon | 0 komentarzy


Co prawda dopiero październik, ale do końca roku już całkiem blisko. Tym samym większość najważniejszych premier sprzętowych jest już za nami. Zdecydowanie mieliśmy ręce pełne roboty i było naprawdę dużo sprzętu do testowania, zarówno od Czerwonych, Niebieskich, jak i Zielonych oraz partnerów wszystkich z wymienionych. Sporo nowości dawno już trafiło do sklepów, a więc i pod domowe strzechy. Pora więc byście to Wy zabrali głos i powiedzieli nam jaki producent w ostatnich miesiącach spisał się najlepiej, a jaki najgorzej; która karta graficzna była najlepsza; jaki zestaw najlepiej wybrać; ile planujecie wydać na kolejną modernizację. W podzięce za Wasz poświęcony czas na głosowanie mamy do oddania atrakcyjną nagrodę!

Źródło: https:

„Dziennik Zachodni” wyprzedził w internecie „Gazetę Pomorską”, Wyborcza.pl przed Onetem i SE.pl (serwisy regionalne)

Dodano: 25.09.2019 21:11 | 32 odsłon | 0 komentarzy


Zdecydowanym liderem serwisów regionalnych jest niezmiennie Naszemiasto.pl, natomiast Wyborcza.pl wyprzedza w tej kategorii Onet.pl i SE.pl. Wśród stron dotyczących wybranych regionów Dziennikzachodni.pl wysunął się zasięgowo przed Pomorska.pl, która podobnie jak warszawskie sekcje TVN24.pl i Onetu zanotowała spory spadek.

Źródło: https:

25 minut z grą Twierdza: Władcy - gameplay budzi entuzjazm

Dodano: 07.09.2019 13:47 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Widzieli#x15B;my ju#x17C; kilka zwiastun#xF3;w, a teraz nadszed#x142; czas, by przyjrze#x107; si#x119; grze Twierdza: W#x142;adcy na obszernym materiale wideo z rozgrywki. Zdecydowanie warto go obejrze#x107;!

Źródło: www.benchmark.pl

Realtek również wkracza na rynek kontrolerów PCIe 4.0

Dodano: 18.08.2019 8:00 | 86 odsłon | 0 komentarzy


Chyba wszyscy nasi czytelnicy wiedzą już jaki potencjał kryje w sobie standard PCI Express 4.0, który na konsumenckie salony wprowadziło AMD wraz z procesorami Ryzen 3000. Nawet jeśli technologia jeszcze raczkuje. Zdecydowanie wiedzą to również producenci, którzy co i rusz zapowiadają swoje nowe nośniki półprzewodnikowe czy wydajne kontrolery. Do tego grona dołącza od teraz Realtek wraz ze swoim flagowym układem o oznaczeniu RTS5771. Wśród nowości na Flash Memory Summit 2019 nie zabrakło też RTS5765DL dla SSD opartych o PCI Express 3.0 X4, który zaoferuje wydajność topowych modeli poprzedniej generacji, acz w zdecydowanie bardziej przystępnych cenach.

Źródło: https:

6,1 mld zł na płatną tv, a 854 mln zł na serwisy VoD. Korzysta z nich 2,7 mln Polaków, liderem Netflix

Dodano: 05.08.2019 21:22 | 68 odsłon | 0 komentarzy


W br. polski rynek płatnej telewizji i wideo w internecie będzie mieć wartość 7,17 mld zł, o 3,1 proc. więcej niż rok wcześniej. 12 proc. tego segmentu przypada na serwisy VoD, z tych subskrypcyjnych korzysta . 2,7 mln Polaków. Zdecydowanym liderem jest Netflix - wynika z analizy firmy PMR.

Źródło: https:

ASUS: Tylko my potrafimy robić dobre płyty główne pod AMD Ryzen

Dodano: 26.07.2019 17:00 | 43 odsłon | 0 komentarzy


Producenci elektroniki użytkowej przy okazji każdej większej premiery kochają wręcz porównywać się do swojej bezpośredniej konkurencji. Oczywiście zestawienia takie mają na celu postawienie ich w jak najlepszym świetle, ale przeważnie zachowane są jakieś granice rozsądku i dobrego smaku. Czasami jednak ktoś się zagalopuje. Tak było prawdopodobnie tym razem w przypadku ASUSa, twierdzącego wprost, że tylko oni potrafią robić dobre płyty główne pod procesory AMD Ryzen. A konkurencja? Konkurencja może czyścić im buty! Nie wierzycie? To rzućcie okiem na slajdy, które trafiły do sieci i pochodzą podobno z tajwańskiego "przewodnika rywalizacji". Zdecydowanie nie przypadły one do gustu MSI i Gigabyte.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone