wtorek, 10 grudnia 2019 r.  Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
Wiadomości z tagiem Zaawansowane  RSS
Zobacz za darmo filmy i seriale w Plex VOD. Już nie tylko odtwarzacz, a konkurencja Netflixa

Dodano: 05.12.2019 14:58 | 25 odsłon | 0 komentarzy


Zaawansowana aplikacja multimedialna Plex wchodzi na nową drogę. Do tej pory mogliśmy stworzyć domowy serwer mediów i odtwarzać je na różnych...

Źródło: https:

Człowiek nie od dzisiaj jest szkodnikiem Ziemi. Zaczęło się od Majów

Dodano: 11.10.2019 18:10 | 50 odsłon | 0 komentarzy


Zaawansowana infrastruktura miejska i wiejska Majów zmieniła ekosystemy w globalnie ważnych lasach tropikalnych. To prawdopodobnie pierwsze...

Źródło: https:

Plextor SSD M8VG 256GB M.2 2280 SATA3 (560/510 MB/s) TLC.

Dodano: 24.09.2019 13:08 | 174 odsłon | 0 komentarzy


Zaawansowane technologicznie podzespoły Seria M8V wyposażona jest w wysokiej jakości kontroler i 64-warstwowe układy 3D NAND, które zapewniają prędkości odczytu / zapisu sekwencyjnego odpowiednio do 560 / 520 MB/s, a także prędkości losowego odczytu / zapisu do 82 000 / 81 000 operacji we/wy na sekundę. Ponadto seria M8V została wyposażona w mechanizm korekcji błędów LDPC oraz obsługuje unikatowe aplikacje Plextor poprawiające wydajność i zapewniające najwyższą trwałość. Wbudowany mechanizm LDPC Technologia LDPC (Low Density Parity Check) zapewnia bezpieczeństwo i integralność transmisji danych dzięki doskonałemu mechanizmowi korekcji błędów. Seria M8V obsługuje też funkcje aparatu RAID (akcelerator macierzy dysków) i kształtowania danych (zarządzanie danymi), które zapewniają znacznie lepszą stabilność transferu danych. Doskonała kontrola jakości Plextor Urządzenia z serii M8V są poddawane rygorystycznym testom kontroli jakości. Każdy dysk SSD przechodzi liczne testy w światowej klasy zaawansowanym laboratorium testowym dysków SSD, aby zapewnić jego bezbłędne działanie. "Mechanizm długotrwałych testów Plextor" symuluje różne scenariusze odczytu-zapisu w środowiskach produkcyjnych, co gwarantuje wysoką jakość i niezawodność. PlexNitro Oprogramowanie PlexNitro, wyjątkowa technologia przyspieszania działania pamięci podręcznej firmy Plextor, zostało zaprojektowane na potrzeby dysków SSD typu TLC. Wykorzystuje ono tak zwaną pamięć podręczną PlexNitro jako bufor w celu zwiększenia prędkości odczytu i zapisu na dyskach SSD typu TLC, nie powodując zmniejszenia pojemności rezerwowych bloków pamięci. Celem firmy Plextor jest zapewnianie produktów SSD "o pełnej pojemności" o pojemności 128 GB, 256 GB i 512 GB zamiast 120 GB, 240 GB i 480 GB. PlexCompressor Pojemność pamięci SSD to zawsze główny, brany pod uwagę czynnik. PlexCompressor Plextor wykorzystuje własną technologię inteligentnej kompresji, która daje użytkownikowi większa pojemność pamięci bez wpływu na jakość użytkowania i wydajność systemu. PlexTurbo PlexTurbo to inteligentne oprgramowanie do buforowania danych, wykorzystujące wolne zasoby pamięci RAM do zwiększania wydajności dysku SSD. Wydłuża ono żywotność napędu oraz skraca czas dostępu do danych. (Zalecana wielkość pamięci DRAM:32GB ) TrueSpeed Technologia TrueSpeed pozwala utrzymać wysoką wydajność napędu SSD nawet przy długoletnim użytkowaniu oraz w sytuacji, gdy większość miejsca na dysku jest zajęta przez dane..., Cena: 129,- zł

Źródło: https:

Ekonomiczny odkurzacz - jak go znaleźć?

Dodano: 05.09.2019 13:43 | 117 odsłon | 0 komentarzy


Domowe sprzęty mogą generować nadprogramowe koszty wynikające z dużego zużycia prądu, ale nie tylko. Zaawansowane rozwiązania technologiczne oprócz...

Źródło: https:

Zaawansowane prace nad Nikon D6 - czy będzie to ostatnia zaawansowana lustrzanka tego producenta?

Dodano: 04.09.2019 20:23 | 102 odsłon | 0 komentarzy


Nikon og#x142;osi#x142;, #x17C;e jest ju#x17C; bardzo zaawansowany w produkcji swojego najnowszego flagowego aparatu typu lustrzanka. Ta informacja rodzi te#x17C; pytania nad przysz#x142;o#x15B;ci#x105; tej kategorii sprz#x119;tu, nawet z perspektywy profesjonalist#xF3;w.

Źródło: www.benchmark.pl

Sztuczna inteligencja walczy z nadużyciami w sektorze finansowym

Dodano: 10.07.2019 21:17 | 178 odsłon | 0 komentarzy


Biznes ponosi ogromne straty w związku z nadużyciami. Według raportu „Nadużycia w sektorze finansowym” autorstwa EY i Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, w 2018 roku, 32% organizacji straciło z tego powodu od 1 do 10 mln zł. Zaawansowana analityka i biometria stają się obecnie najważniejszymi elementami programów przeciwdziałania takim stratom.

Źródło: di.com.pl

Zaawansowana nawigacja TomTom Go Premium - rozpoczynamy testy

Dodano: 31.05.2019 14:41 | 198 odsłon | 0 komentarzy


TomTom Go Premium trafi#x142; do naszej redakcji i zabieramy si#x119; za jego test. Pe#x142;ne wra#x17C;enia opublikujemy na pocz#x105;tku czerwca, a tymczasem przedstawiamy kr#xF3;tko najwa#x17C;niejsze zalety tej zaawansowanej nawigacji dla wymagaj#x105;cych.

Źródło: www.benchmark.pl

Nieco więcej o istocie rozwiązań biometrycznych

Dodano: 26.02.2019 22:17 | 263 odsłon | 0 komentarzy


Systemy biometryczne to nic innego, jak techniki wykorzystujące unikalne cechy człowieka do jego rozpoznawania. Zaawansowane technologie tego typu, adaptowane przez urządzenia codziennego użytku, jak np. smartfony, stanowią udogodnienie dla ich użytkowników.

Źródło: di.com.pl

Sony Xperia XA

Dodano: 07.02.2019 15:04 | 306 odsłon | 0 komentarzy


Projektanci Sony sprawdzili materiały, tekstury i układy krzywizn, by zapewnić idealne i naturalne dopasowanie telefonu do dłoni. Smartfon Sony Xperia XA jest wygodny z zakrzywionym wyświetlaczem, osadzonym w zaokrąglonej ramce. Seria Xperia XA poprzez dodanie do popularnych i uznanych cech aparatu fotograficznego, baterii i designu nowych warstw inteligentnej technologii, uosabia nową wizję marki Sony Mobile i sprawia, że każdy dzień jej użytkowników staje się bardziej uporządkowany, inteligentny i prostszy. Wystarczy uruchomić aparat. Całkowicie nowy Predictive Hybrid Autofocus pozwala wybrać główny, poruszający się obiekt w kadrze, a następnie przewiduje jego ruch w taki sposób, by obraz tego obiektu był idealnie ostry nawet w zbliżeniu. Zaawansowane funkcje wymagają wytrzymałej baterii. Serię Xperia X wyposażono w inteligentne zarządzanie baterią Sony, zapewniające działanie baterii aż do dwóch dni. Po raz pierwszy w smartfonie Sony #8210; dzięki współpracy z Qnovo #8210; zastosowano też technologię Adapting Charging (adaptacyjnego ładowania), osiągając w efekcie ponad dwukrotne wydłużenie żywotności baterii.

Źródło: www.telix.pl

HTC One M9 (Prime Camera Edition)

Dodano: 06.02.2019 17:04 | 339 odsłon | 0 komentarzy


Fotografowanie to nieodłączna funkcja każdego smartfona. Bez względu na to, czy robicie codzienne zdjęcia z myślą o rodzinie i przyjaciołach, czy też czujecie się bardziej profesjonalnym fotografem, HTC One M9 (Prime Camera Edition) oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które spełnią każdą Waszą potrzebę. Aparat główny o rozdzielczości 13 MP zawiera najbardziej zaawansowany system optycznej stabilizacji obrazu (OIS), który wykrywa ruchy ręki w ciągu 0,125 milisekundy, zapewniając ostre, dobrze zbalansowane i niezwykle klarowne zdjęcia, nawet w słabym świetle lub w sytuacjach, w których nie da się uniknąć wstrząsów. Przedni aparat UltraPixel doskonale uzupełnia aparat główny. Każdy jego piksel rejestruje o 300 proc. więcej światła, co pozwala robić wyraźne selfie w niemal każdych okolicznościach. Szerokokątny obiektyw umożliwia uwiecznienie całego fotografowanego obrazu. Retuszowanie zdjęć jest proste, dzięki intuicyjnym narzędziom do edycji. Zaawansowane narzędzie Pro Mode pozwala zapisywać fotografie w formacie RAW, który umożliwia jeszcze bardziej profesjonalną edycję, od poziomu ekspozycji do balansu bieli. Wytrzymały, 5-calowy ekran Full HD Corning Gorilla Glass otoczony cienką ramką nadaje się do przeglądania zdjęć lub oglądania wideo. Żeby zapewnić pełnię wrażeń, głośniki HTC BoomSound z systemem Dolby Audio Surround Sound oferują dźwięk o kinowej jakości, umożliwiając komfortowe oglądanie filmów albo słuchanie ulubionych utworów nawet bez słuchawek. Wszystko to zmieściło się w obudowie o grubości 9,61 mm, która doskonale leży w dłoni. HTC One M9 (Prime Camera Edition) zbudowano tak, aby wytrzymywał przypadkowe uderzenia - z odpornym na zadrapania szkłem szafirowym chroniącym obiektyw głównego aparatu. Funkcja HTC Sense Home automatycznie wyświetla aplikacje w zależności od miejsca, w którym znajduje się użytkownik (praca, dom, poza domem), zapewniając natychmiastowy do nich dostęp. Uzupełnieniem tego konfigurowalnego rozwiązania jest funkcja HTC BlinkFeed, która wyświetla ulubione treści na ekranie telefonu natychmiast po włączeniu. Wśród funkcji do personalizacji wyróżnia się również popularne narzędzie HTC Themes, które umożliwia dopasowanie całego smartfona do ulubionego zdjęcia. Wystarczy wybrać dowolny obraz, a HTC Themes odpowiednio zmieni wygląd systemu - od tapety i układu kolorów do czcionek i aplikacji.

Źródło: www.telix.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone