niedziela, 15 września 2019 r.  Imieniny: Albina, Lolity, Ronalda
Wiadomości z tagiem Xbox  RSS
Xbox Game Pass - oto pełna lista gier

Dodano: 13.09.2019 11:07 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Przedstawiamy wszystkie tytu#x142;y, jakie s#x105; dost#x119;pne bez #x17C;adnych ogranicze#x144; dla graczy w ramach programu Xbox Game Pass na Xbox One i PC. Oto ponad setka gier, przy kt#xF3;rych mog#x105; bawi#x107; si#x119; abonenci.

Źródło: www.benchmark.pl

Alan Wake pojawi się w grze Control w drugim rozszerzeniu tytułu

Dodano: 12.09.2019 16:30 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Po mieszanym (choć raczej pozytywnym) przyjęciu z jakim spotkał się Quantum Break, Remedy powróciło w wysokiej formie z Control. Ta trzecioosobowa strzelanina zyskała bardzo dobre noty w prasie, a szczególnie chwaloną była edycja na PC (86% Metacritic), korzystająca z najnowszych dobrodziejstw NVIDII: Ray Tracingu i DLSS. Mimo lekkich problemów technicznych na konsolach, porty na PS4 i Xbox One zostały również bardzo dobrze ocenione. Deweloperzy muszą być zadowoleni ze sprzedaży, bowiem właśnie ogłosili swoje plany wsparcia gry w formie dodatkowej funkcjonalności, trybów i dodatków. Warto zwrócić uwagę, że jedno z zaplanowanych rozszerzeń prawdopodobnie będzie powiązane z wcześniejszą, kultową produkcją fińskiej firmy!

Źródło: https:

Ray-tracing w konsoli Xbox Scarlett. Będą dedykowane rdzenie

Dodano: 11.09.2019 11:00 | 23 odsłon | 0 komentarzy


Wszystko wskazuje na to, że do premiery Xbox Scarlett pozostaje rok i dwa miesiące. Niedawno wydane Gears 5 w wersji na PC może stanowić przedsmak tego, co zaoferuje nowa konsola Microsoftu. Przy okazji między 14 a 16 listopada tego roku w Londynie odbędzie się wydarzenie X019, gdzie – być może – firma z Redmond zdecyduje się na ujawnienie dalszych szczegółów na temat specyfikacji, ceny bądź dostępności Scarlett. Tak, jak Sony, Microsoft również podkreślał istotność dysków SSD, jak i CPU oraz GPU nowej generacji (odpowiednio: Zen 2 i Navi) od AMD. Tymczasem reżyser artystyczny studia The Coalition (twórców Gears 5) wyjawił w rozmowie z Gamespotem pewien interesujący szczegół na temat możliwości graficznych Xbox Scarlett.

Źródło: https:

Colin Penty zdradza, że kolejny Xbox będzie wyposażony w dedykowane rdzenie RT

Dodano: 11.09.2019 5:01 | 36 odsłon | 0 komentarzy


Dyrektor artystyczny Gears 5, The Coalition - Colin Penty udzielił niedawno wywiadu portalowi GameSpot, opowiadając czego możemy się spodziewać po nowej grze z tej serii. W trakcie prowadzonej dyskusji na temat tego, jak tytuł ten będzie wyglądać na nowym Xboxie Colin stwierdził, że jest "bardzo podekscytowany możliwościami nowego sprzętu. Po...

Tagi: Xbox, Colin, Gears
Źródło: twojepc.pl

GreedFall - pierwsze recenzje okazują się bardzo optymistyczne

Dodano: 10.09.2019 13:00 | 25 odsłon | 0 komentarzy


Dziś swoją premierę na PC, PlayStation 4 i Xbox One ma gra pt. GreedFall studia Spiders. "Pająki" odpowiedzialne były dotąd za tytuły takie jak The Technomancer, Bound by Flame, Mars: War Logs i Faery: Legends of Avalon. Pierwsze recenzję nowej produkcji mówią wyraźnie: GreedFall to najlepsze dzieło deweloperów. Jeszcze przed premierą, twórcy dość odważnie mówili, że gra postara się wypełnić lukę po tytułach takich jak Mass Effect czy Dragon Age, czyli produkcjach stawiających na fabułę i wybory gracza, a nie wyłącznie olbrzymie, otwarte światy i aspekty sieciowe. GreedFall jest grą RPG akcji, która przenosi gracza do oryginalnego uniwersum stylizowanego na XVII-wieczną Amerykę, zniszczonego przez tajemniczą plagę. W trakcie zabawy wcielamy się w bohatera, którego głównym zadaniem jest znalezienie lekarstwa na chorobę wyniszczającą Stary Świat.

Źródło: https:

Xbox Game Pass - oto pełna lista gier

Dodano: 06.09.2019 8:43 | 28 odsłon | 0 komentarzy


Przedstawiamy wszystkie tytu#x142;y, jakie s#x105; dost#x119;pne bez #x17C;adnych ogranicze#x144; dla graczy w ramach programu Xbox Game Pass na Xbox One i PC. Oto ponad setka gier, przy kt#xF3;rych mog#x105; bawi#x107; si#x119; abonenci.

Źródło: www.benchmark.pl

PlayStation 5: Dzięki CPU AMD Zen 2 gry będą powstawać szybciej

Dodano: 31.08.2019 21:00 | 49 odsłon | 0 komentarzy


Wiemy już od dłuższego czasu, jakie korzyści zapewni graczom nowa generacja konsol. Obydwaj producenci, tj. Microsoft i Sony, dużo miejsca poświęcili w zapowiedziach dyskom SSD oraz temu, jak ich obecność wpłynie na czasy ładowania gier. Ten generacyjny skok technologiczny jednak nie tylko zwiększy komfort grania, ale i pomoże również deweloperom. Dotychczas przy tworzeniu gier multiplatformowych, dzielonych między PS4, Xbox One i PC, twórcy musieli myśleć przede wszystkim o najniższym mianowniku. W nowej generacji nie będzie już takiej gigantycznej dysproporcji jeśli chodzi o procesory (zobaczymy na jak długo?), które były piętą achillesową obecnych konsol Sony i Microsoftu. W niedawnym wywiadzie z GamingBolt, deweloper Tim Ash z niezależnego studia BoxFrog Games zwrócił uwagę na to, że CPU AMD Zen 2 znacznie przyspieszy proces tworzenia gier.

Źródło: https:

Gears of War 5 lubi AMD, w grę zagramy szybciej niż zapowiedziano

Dodano: 31.08.2019 9:00 | 49 odsłon | 0 komentarzy


Gears of War 5 (stylizowane jako Gears 5) zadebiutuje 10 września. Posiadacze wersji Ultimate lub subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate będą jednak mogli już zagrać w grę kilka dni wcześniej. Dobrą wiadomością dla użytkowników PC jest wprowadzenie najnowszych Gearsów na platformę Steam jako aplikacji win32. Dzięki temu w nową odsłonę popularnej serii TPS-ów będzie można zagrać także na Windows 7. Deweloperzy z The Coalition zapowiedzieli przy okazji, że Gears 5 będzie zoptymalizowane zarówno pod procesory, jak i karty graficzne AMD Radeon. Nie jest to specjalnym zaskoczeniem zważywszy na to, że gra ukazuje się także na Xbox One, które wyposażone jest także w APU Czerwonych. Bardzo dobrą wiadomością powinno być również przesunięcie wczesnego dostępu o jeden dzień do przodu.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone