sobota, 24 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny
Wiadomości z tagiem Wieści  RSS
Google potwierdza, że pracuje nad nowym laptopem i tabletem

Dodano: 12.04.2019 10:00 | 154 odsłon | 0 komentarzy


Urządzenia mobilne to dzisiaj podstawa i Google nie zamierza odpuścić walki o rynek wart gigantyczne pieniądze. Koncern wciąż jeszcze nie stworzył niczego co zakorzeniłoby się w świadomości szerszej grupy odbiorców. Śmiało można powiedzieć, że jest jeszcze na etapie eksperymentowania. Mimo to w tym roku zobaczyć możemy nowy tablet oraz nowego laptopa od Google. A jeszcze w zeszły miesiącu plotkowano o śmierci działu odpowiedzialnego za te produkty. Plotka głosiła, że ​​Google zrestrukturyzuje, a może nawet i zlikwiduje dział sprzętu Pixelbook Group. Jest on odpowiedzialny za opracowanie Pixel Slate (tablet 2 w 1) i laptopa Pixelbook, które działają z Chrome OS. Wieści te pochodziły z magazynu Business Insider, jednak Google nie chciało komentować tych doniesień.

Źródło: https:

3DMark Port Royal - benchmark do testowania kart w ray tracingu dostępny w styczniu 2019 roku

Dodano: 29.11.2018 18:02 | 259 odsłon | 0 komentarzy


Coś dla właścicieli GeForce’ów RTX. UL Benchmarks zapowiedziało wprowadzenie na rynek nowego benchmarka 3DMark Port Royal, służącego do testowania wydajności kart graficznych w zadaniach związanych ze śledzeniem promieni. Wieści o tym oprogramowaniu pojawiły się w sieci już kilka miesięcy temu, a teraz w końcu dowiedzieliśmy się, kiedy będziemy mogli z niego skorzystać.

Tagi: Mapy, Port, Wieści
Źródło: https:

AMD Zen 2 może przynieść 15% wzrost IPC plus osiem rdzeni w CCX

Dodano: 26.07.2018 15:30 | 316 odsłon | 0 komentarzy


Czym ekscytuje się teraz branża IT? Na pewno bardzo wyczekiwane są nowe karty graficzne od NVIDII, spore emocje budzą też nadchodzące procesory Intela z serii Coffee Lake Refresh / Whiskey Lake. A co słychać u Czerwonych? Cóż, niewiele. Nowych kart brak, a jeśli chodzi o odświeżone Ryzeny 2000 to pozostało tylko czekać na uzupełnienie rodziny przez słabsze jednostki oraz pojawienie się nowych Threadripperów dla entuzjastów. Znacznie ciekawiej zapowiadają się przyszłoroczne procesory Zen 2, o których w końcu dowiedzieliśmy czegoś nowego. Wieści te z pewnością ucieszą fanów AMD oraz posiadaczy platformy AM4. W dużym skrócie: ma być wydajnie oraz wielowątkowo.

Źródło: https:

Andrzej Sapkowski planuje nową książkę o przygodach Wiedźmina

Dodano: 23.04.2018 9:30 | 360 odsłon | 0 komentarzy


Andrzej Sapkowski planuje nową książkę o przygodach WiedźminaNie trzeba nikomu przypominać, że Wiedźmin to istna ikona naszego kraju. I to duża do tego stopnia, że w 2011 roku, ówczesny premier Donald Tusk, wręczył Barackowi Obamie prezent z okazji wizyty w Polsce. Prezentem tym było nic innego jak edycja kolekcjonerska gry Wiedźmin 2. Z rodzimego Wieśka - jak zwykliśmy go nazywać - jesteśmy dumni jednak nie tylko za sprawą gier od CD Projekt RED (niemniej to oni rozsławili Geralta w świecie). Nie zapominajmy, że wszystko to nie miałoby miejsca, gdyby nie powieści Andrzeja Sapkowskiego, który to negatywnie (a przy tym głośno) odnosi się do samej gry i historii w niej zawartej. Inaczej jest jednak w przypadku powstającego serialu, za który zabiera się Netflix. Sapkowski tym razem obrał rolę koordynatora projektu, jako konsultant kreatywny. Być może to zbliżające się prace nad serialem sprawiły, że autor zapragnął napisać kolejną powieść w uniwersum Wiedźmina.

Źródło: https:

Spider-Man: Mary Jane grywalną postacią, blokada na 30 klatkach, brak mikrotransakcji i craftingu, i tak dalej, i tym podobne

Dodano: 05.04.2018 10:38 | 771 odsłon | 0 komentarzy


Insomniac ma dla nas WIEŚCI, Wieści i wieści.

Tagi: Mapy, Java, Wieści
Źródło: https:

Ho-Oh zawitał do Pokemon GO – Sieciowe Wieści (01/12/2017)

Dodano: 04.12.2017 9:03 | 1081 odsłon | 0 komentarzy


Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o nowym legendarnym pokémonie w Pokémon GO, bliskim uruchomieniu trybu PvP w MU Legend, dodaniu klasy Assassina do Revelation Online, nowych serwerach Tibii, drugim uderzeniu strzelanki Veterans Online oraz pożegnaniu Marvel Heroes Omega. Zapraszamy!

Źródło: www.gry-online.pl

Ho-Oh zawitał do Pokémon GO – Sieciowe Wieści (01/12/2017)

Dodano: 01.12.2017 14:32 | 665 odsłon | 0 komentarzy


Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o nowym legendarnym pokémonie w Pokémon GO, uruchomieniu trybu PvP w MU Legend, nowej klasie Assasina w Revelation Online oraz wyłączeniu serwerów Marvel Heroes. Zapraszamy!

Źródło: www.gry-online.pl

Ho-Oh zawitał do Pokémon GO – Sieciowe Wieści (01/12/2017)

Dodano: 01.12.2017 14:30 | 167 odsłon | 0 komentarzy


Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o nowym legendarnym pokémonie w Pokémon GO, uruchomieniu trybu PvP w MU Legend, nowej klasie Assasina w Revelation Online oraz wyłączeniu serwerów Marvel Heroes. Zapraszamy!

Źródło: www.gry-online.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone