środa, 21 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Wiadomości z tagiem Usługa  RSS
Premiera VOD Disney+, ceny abonamentu i inne szczegóły

Dodano: 20.08.2019 11:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Disney+ jest kolejną usługą abonamentową VOD, która w ciągu kilku najbliższych lat może stać się realną konkurencją dla największego obecnie potentata rynku jakim jest Netflix. Usługa zaoferuje wszystkie treści Disneya, Pixara, Marvela, Lucasfilm, 20th Century Fox oraz National Geographic. Choć w dniu premiery oferta nie będzie przesadnie rozbudowana, to z każdym kolejnym miesiącem będzie sukcesywnie rozbudowywana. Wiemy, że platforma Disney+ oficjalnie ruszy 12 listopada, natomiast teraz poznaliśmy szczegóły dotyczące dystrybucji tej usługi od dnia premiery wraz z cenami w poszczególnych regionach. Ciągłą niewiadomą pozostaje pozycja Polski, ponieważ w zależności od jej przyporządkowania do Europy Zachodniej bądź Wschodniej, debiut może nastąpić w zupełnie innym terminie.

Źródło: https:

Discord wprowadza opcję streamingu gier w rozdzielczości 4K

Dodano: 10.08.2019 11:30 | 29 odsłon | 0 komentarzy


Discord to komunikator grupowy o dużej popularności. Z serwisu korzysta miesięcznie 56 milionów aktywnych użytkowników, a liczba kont wynosi 250 mln. Wyceniany jest on obecnie (dane z grudnia 2018) na ponad 2 miliardy dolarów. W zeszłym roku Discord poszerzył swoją funkcjonalność przez dodanie sklepu z cyfrową dystrybucją gier. Wcześniej także wprowadził abonament Nitro. Teraz platforma została rozwinięta o możliwość przeprowadzania transmisji z rozgrywki. Usługa ta nazywa się Go Live, a wprowadzenie jej przewidziano na 15 sierpnia. Discord jednak nie zamierza konkurować ani z Twitchem ani Mixerem, gdyż funkcja jest oparta na nieco innych zasadach.

Źródło: https:

Wymieniasz złotówki na inną walutę, korzystając z zagranicznego bankomatu lub terminala? Takie usługi mogą okazać się kosztowne

Dodano: 29.07.2019 22:32 | 35 odsłon | 0 komentarzy


Podróżujący za granicę nierzadko spotykają się z dodatkowym krokiem podczas płatności kartą. Sklepowy terminal lub bankomat wyświetla komunikat o możliwości przeliczenia kwoty transakcji na złote. Usługa ta nazywa się Dynamic Currency Conversion (dynamiczna wymiana waluty) i jest dla agentów rozliczeniowych oraz operatorów bankomatów dodatkowym źródłem przychodów.

Tagi: Takie, Usługa
Źródło: di.com.pl

Usługa SIP trunk. Co to jest i do czego się nadaje?

Dodano: 29.07.2019 17:13 | 56 odsłon | 0 komentarzy


SIP trunk to rozwiązanie idealne dla firm obsługujących telefonicznie wielu klientów. Na czym polega? Jakie zalety oferuje?

Tagi: Usługa, Jaką
Źródło: https:

Poznaj nowy sposób na zakup biletu komunikacji miejskiej

Dodano: 25.07.2019 20:09 | 27 odsłon | 0 komentarzy


Osoby przemieszczające się tramwajami, metrem czy autobusem mogą już korzystać z możliwości zakupu biletów komunikacji miejskiej w aplikacji mobilnej IKO. Usługa realizowana przez moBilet jest dostępna w większości miast w Polsce.

Tagi: Usługa
Źródło: di.com.pl

Bilety komunikacji miejskiej w aplikacji IKO

Dodano: 25.07.2019 18:23 | 66 odsłon | 0 komentarzy


Klienci PKO Banku Polskiego i Inteligo mogą już korzystać z możliwości zakupu biletów komunikacji miejskiej w aplikacji mobilnej IKO. Usługa realizowana przez moBilet jest dostępna w większości miast w Polsce, w najnowszej wersji aplikacji IKO, w systemach Android i iOS.

Źródło: feedproxy.google.com

Microsoft prezentuje wyniki finansowe za czwarty kwartał i cały rok fiskalny 2019

Dodano: 22.07.2019 20:00 | 20 odsłon | 0 komentarzy


Usługi chmurowe pchają firmę naprzód. Microsoft przedstawił wyniki finansowe za czwarty kwartał roku fiskalnego 2019, zakończony 30 czerwca tego roku. Przedsiębiorstwo mogło pochwalić się świetnymi rezultatami, które zaskoczyły nawet analityków rynkowych. Firma może być szczególnie zadowolona z swojego działu chmurowego oraz wzrostu przychodów z usług Office. Widać, że kurs obrany przez Satyę Nadellę sprawdza się znakomicie.

Źródło: https:

Xbox Game Pass - nowe gry na drugą połowę lipca 2019

Dodano: 22.07.2019 20:00 | 35 odsłon | 0 komentarzy


Usługa abonamentowa Microsoft znowu się rozrasta. Amerykańska firma przedstawiła już drugą w tym miesiącu listę tytułów, które będą dostępne dla subskrybentów Xbox Game Pass na PC oraz konsoli Xbox One. Tym razem przygotowano sześć produkcji, z czego cztery będzie można ograć na komputerach osobistych.

Źródło: https:

Microsoft Store - wkrótce będziemy mogli modyfikować gry

Dodano: 22.07.2019 8:00 | 56 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft Store przez bardzo długi czas nie był miejscem, które przyciągało do siebie pecetowych graczy. Wręcz przeciwnie, cyfrowy sklep Windows 10 był traktowany jako zło konieczne, tylko dlatego, że serie takie, jak Forza Horizon czy Gears of War były niedostępne gdzie indziej. Usługa Xbox Game Pass na komputery osobiste i odświeżona aplikacja Xbox nieco zmieniły obraz rzeczy. Sytuacja jest jeszcze daleka od ideału, ale nie ma wątpliwości, że Microsoft podjął właściwe kroki. Jedną z głównych przyczyn niskiej popularności platformy Microsoftu był brak wsparcia modów do gier. Internetowi detektywi natknęli się właśnie na pierwsze kroki, świadczące o wprowadzaniu tej funkcjonalności w grach zainstalowanych z Microsoft Store.

Źródło: https:

Usługi informatyczne dla firm - jak wykorzystać outsourcing IT?

Dodano: 09.07.2019 18:01 | 74 odsłon | 0 komentarzy


Outsourcing IT cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród małych i średnich firm, jak i międzynarodowych korporacji. Dowiedz się, na czym dokładnie polega ta usługa, jaki zakres może obejmować i jak wykorzystać ją dla sukcesu swojej firmy....

Tagi: Usługa
Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone