niedziela, 15 grudnia 2019 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Usługa  RSS
Play ruszy w Trójmieście z komercyjnymi testami 5G. Start na początku 2020 roku

Dodano: 13.12.2019 21:09 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Play zapowiedział uruchomienie w Trójmieście komercyjnych testów sieci 5G z wykorzystaniem posiadanego przez operatora pasma 2100 MHz. Usługa ma być dostępna w całej aglomeracji dzięki uruchomieniu 100 zmodernizowanych stacji bazowych. Według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez Wirtualnemedia.pl sieć może zacząć działać na początku 2020 roku.

Źródło: https:

Wi-Fi Calling trafia do Polski

Dodano: 05.12.2019 9:10 | 23 odsłon | 0 komentarzy


Play udostępnił swoim klientom usługę pozwalającą na przeprowadzanie połączeń i wymianę wiadomości SMS za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Tym samym stał się pierwszym operatorem w kraju oferującym tę możliwość. Usługa jest bezpłatna, działa zarówno w Polsce jak i poza jej granicami oraz jest dostępna dla klientów indywidualnych jak i posiadających oferty dla firm.

Tagi: Play, Usługa, Polska

Nadchodzi Apple Music dla klientów biznesowych

Dodano: 22.11.2019 5:31 | 71 odsłon | 0 komentarzy


Usługi streamingu muzyki rozwijają się bardzo prężnie i z dostępu do nich korzysta coraz więcej osób. Problem w tym, że zazwyczaj ich regulamin nie pozwala na wykorzystywanie dostępnych treści w celach biznesowych. Jak bardzo jest to problematyczne wiedzą chyba wszyscy, o co w Polsce zadbał między innymi nasz rodzimy ZAiKS. Na szczęcie już niebawem...

Źródło: twojepc.pl

Google Stadia nie potrafi dostarczyć obiecanego UltraHD 4K w grach

Dodano: 20.11.2019 8:00 | 47 odsłon | 0 komentarzy


Usługa Google Stadia miała zadebiutować z zaledwie 12 tytułami oraz całą masą ograniczeń (choć reklamowano to nieco inaczej). Ostatecznie firmie z Mountain View udało się dokooptować 10 dodatkowych gier, ale jak się ukazuje to znacznie za mało, aby powstrzymać rozczarowanie wynikłe zarówno z biblioteki, jak i jakości działania usługi. Google Stadia w abonamencie Pro miało zapewnić rozgrywkę w 4K w 60 FPS przy HDR10 i dźwięku surround 5.1. Jak się okazuje z tymi dwoma pierwszymi elementami (a także input lagiem) są poważne problemy. Tytuły, które miały przyciągnąć konsumentów do serwisu strumieniowania gier i pokazać, że może on zapewnić lepsze wrażenia, niż na konsolach, okazały się gorszej jakości.

Źródło: https:

Pożyczka od ręki online – chwilówka czy raty?

Dodano: 07.11.2019 11:01 | 92 odsłon | 0 komentarzy


Zainteresowanie, jakim cieszy się pożyczka od ręki online, rośnie z każdym rokiem. Polacy coraz chętniej wnioskują o dodatkowe pieniądze. Szczególnie gdy pożyczane są przy minimum formalności iw błyskawicznym tempie. Usługi przedsiębiorstw finansowych charakteryzują się również bardzo wysoką dostępnością – niemal każdy zainteresowany może uzyskać finansowanie. Pożyczka od ręki online występuje obecnie w dwóch najpopularniejszych formach: udzielanych na 30 dni chwilówek oraz zobowiązań długoterminowych. Czym różnią się te warianty i który z nich będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni?

Źródło: di.com.pl

Aplikacje Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe mają prawie 400 tys. użytkowników

Dodano: 03.11.2019 20:33 | 54 odsłon | 0 komentarzy


W ciągu roku liczba użytkowników aplikacji mobilnych Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe wzrosła o 60 proc. W trzecim kwartale tego roku wyniosła blisko 398 tys. osób. W tym czasie za pomocą swojego smartfona klienci banku wykonali prawie 11 mln transakcji.

Źródło: https:

Microsoft xCloud: granie w chmurze nie zużywa dużo transferu

Dodano: 23.10.2019 20:00 | 134 odsłon | 0 komentarzy


Usługi streamingu gier, jak Google Stadia czy Microsoft xCloud obiecują "nowy wspaniały świat", ale stoi przed nimi również wiele znaków zapytania. Należą do nich między innymi poziom opóźnień, a także wydajność kodeków przy odwzorowaniu dynamicznego ruchu. Niemniej istotne jest także w kontekście sieci komórkowych (bo xCloud jest reklamowany i testowany pod 5G) zużycie transferu. Jeśli okaże się ono zbyt duże, szanse na rozpowszechnienie się tej technologii będą cokolwiek ograniczone. Jak jednak sprawdził portal Windows Central Project xCloud pobiera zaskakująco mało danych, tj. porównywalnie z dostępnymi obecnie serwisami do strumieniowania wideo.

Źródło: https:

Informacja o poleconym przez SMS-a. Poczta Polska rusza z e-Awizo

Dodano: 20.10.2019 21:38 | 79 odsłon | 0 komentarzy


Poczta Polska wprowadza nową usługę dla Klientów Banku Pocztowego i marki EnveloBank. Od 14 października 2019 r. klient może uzyskać informację o oczekującej na odbiór korespondencji czy przesyłce, bez konieczności wizyty w placówce pocztowej. Usługa e-Awizo umożliwia również dostarczenie listów poleconych bezpośrednio do skrzynki na listy, na prośbę klienta złożoną za pośrednictwem internetu.

Źródło: di.com.pl

Blik pozwoli płacić zbliżeniowo. Umowa z Mastercard podpisana

Dodano: 16.10.2019 10:21 | 76 odsłon | 0 komentarzy


Usługa Blik się zmieni. Korzystanie z niej będzie jeszcze wygodniejsze. To za sprawą współpracy z Mastercard.

Tagi: Usługa, Blue
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone