środa, 21 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Wiadomości z tagiem Użytkownika  RSS
Użytkownicy serwisów VoD nie potrzebują rekomendacji. Balicki: to nie kanibalizuje telewizji

Dodano: 17.08.2019 19:53 | 30 odsłon | 0 komentarzy


Amerykańscy widzowie serwisów streamingujących wideo dokładnie wiedzą, co chcą w nich oglądać. Tylko 30 proc. uruchamia platformę, nie podjąwszy tej decyzji - wynika z badania Nielsena. - Patrząc na rozwój serwisów streamingowych widać, w jak niskim stopniu kanibalizują telewizję, ponieważ motywacją do wejścia do serwisu streamingowego jest głównie zaplanowane działanie: zobaczeniu filmu czy serialu - ocenia dla portalu Wirtualnemedia.pl Jacek Balicki, wiceprezes ds. marketingu w nc+.

Źródło: https:

Nadchodzi Allegro Lokalnie

Dodano: 13.08.2019 12:48 | 38 odsłon | 0 komentarzy


W piątek (16 września 2019 roku) Allegro uruchomi Allegro Lokalnie - miejsce, gdzie będzie można znaleźć ogłoszenia od prywatnych osób oraz kupić przedmioty od sprzedających z najbliższej okolicy. Użytkownicy mogą zamieścić ogłoszenie całkowicie za darmo. Dostępna będzie również płatna opcja

Źródło: feedproxy.google.com

Użytkownicy Messengera i Instagrama dostaną wspólny chat

Dodano: 09.08.2019 16:47 | 27 odsłon | 0 komentarzy


Koniec przełączania się pomiędzy aplikacjami. W marcu dowiedzieliśmy się, że Facebook chce ściśle powiązać ze sobą platformy Messenger, WhatApp i Instagram. Integracja miałaby polegać na udostępnieniu użytkownikom tych usług wspólnego chatu, w ramach którego mogliby się oni komunikować. Teraz wszystko wskazuje na to, że prace nad odpowiednimi usprawnieniami idą pełną parą.

Źródło: https:

Obsługa PCIE 4.0 znika ze starszych płyt Gigabyte'a

Dodano: 05.08.2019 20:25 | 46 odsłon | 0 komentarzy


Nie ma w tym jednak żadnej winy producenta. Gigabyte wydał kilka dni temu aktualizację biosów dla swoich płyt głównych z nową AGESĄ w wersji 1.0.0.3ABB. Użytkownicy oczywiście rzucili się na nowe oprogramowanie, które eliminuje kilka poważnych błędów. Szybko okazało się, że firmware nie tylko coś dodaje, ale i zabiera, co zresztą było zapowiadane już od jakiegoś czasu.

Źródło: https:

Uważaj na ten filmik. Ktoś może przejąć kontrolę nad twoim smartfonem

Dodano: 25.07.2019 15:14 | 76 odsłon | 0 komentarzy


Użytkownicy smartfonów z system Android powinni uważać. W sieci krąży wideo-zabójca smartfonów. Odkryto lukę w systemie, pozwalającą przejąć...

Źródło: https:

Facebook nie działał, Instagram nie działał - awaria w regionie

Dodano: 24.07.2019 16:25 | 57 odsłon | 0 komentarzy


Jak to ujął nasz redakcyjny kolega - Polska zmagała się dziś z problemami typowymi dla "krajów pierwszego świata". Ale nie tylko Polska. Sądząc po doniesieniach z Europy, Facebook przestał działać również na Litwie oraz Ukrainie. Nie odpowiadał także Messenger (jako moduł niebieskiego portalu społecznościowego) oraz Instagram, również należący do Marka Zuckerberga. Użytkownicy meldowali, że co jakiś czas udało im się otworzyć wyżej wymienione aplikacje na smartfonach czy też poprzez przeglądarkę internetową, Jednak kolejne próby logowania kończyły się fiaskiem. Ostatnim razem podobna awaria miała miejsce 3 lipca tego roku, choć wtedy zakres awarii sięgał poza Polskę.

Źródło: https:

"Pięćsetki" w rosyjskim car sharingu

Dodano: 22.07.2019 22:01 | 54 odsłon | 0 komentarzy


Użytkownicy usługi car sharingu w Rosji już niebawem będą mogli pojeździć Fiatem 500 Początkowo rosyjską flotę wypożyczalni aut na minuty zasili 50 nowych samochodów. Obecnie jeszcze nieczęsto widuje się “pięćsetki” na moskiewskich drogach.

Źródło: di.com.pl

Użytkownicy Androida pobrali Microsoft Word ponad miliard razy

Dodano: 15.07.2019 20:00 | 72 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft ominęła szansa na zaistnienie w przestrzeni mobilnej z Windows Phone, o czym ubolewał sam Bill Gates. Nie znaczy to jednak, że produkty firmy nie istnieją na iOS i Androidzie. Wręcz przeciwnie - duża część oprogramowania, jakie udostępnia tam gigant z Redmond należy do najchętniej pobieranych i używanych produktów. Przykładami tego są aplikacje Office: Word, Excel, Powerpoint, jak również Outlook, Microsoft Launcher, Teams, OneNote, OneDrive, Xbox czy Translator. Według danych zebranych przez portal Android Police, mobilna wersja Worda przekroczyła właśnie kamień milowy miliarda pobrań w sklepie Google Play.

Źródło: https:

Użytkownicy płyty ASRock X570 Taichi narzekają na przegrzewanie się chipsetu

Dodano: 15.07.2019 0:30 | 71 odsłon | 0 komentarzy


Płyta główna, będąca bazą każdego peceta, powinna zapewniać stabilność pracy i oferować wymagane przez użytkownika funkcje. Czasem jednak projektanci trochę za bardzo kombinują i tworzą sprzęt, bez sprawdzenia, czy jego projekt ma w ogóle jakikolwiek sens. Niestety w tę stronę poszła firma ASRock, tworząc model X570 Taichi, na który skarży się bardzo wielu nabywców. O co konkretnie chodzi? Tego dowiecie się w dalszej części newsa.

Źródło: https:

Komisja Europejska: Airbnb spełniło żądania, będzie podawać prawdziwe ceny wynajmu

Dodano: 12.07.2019 20:49 | 74 odsłon | 0 komentarzy


Komisja Europejska poinformowała, że w wyniku negocjacji z Airbnb platforma ta ulepszyła i w pełni wyjaśniła sposób, w jaki przedstawia konsumentom oferty zakwaterowania, które są obecnie zgodne z normami określonymi w unijnym prawie ochrony konsumentów. Użytkownicy zobaczą prawdziwe ceny oferowanych nieruchomości bez ukrytych kosztów.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone