poniedziałek, 20 stycznia 2020 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Twojej  RSS
Płynność finansowa w Twojej firmie – jak ją zapewnić? (reklama)

Dodano: 06.10.2019 14:53 | 80 odsłon | 0 komentarzy


Utrata płynności finansowej dla każdej firmy, a szczególnie dla tych z sektora mikro i małych przedsiębiorstw to newralgiczny moment. Dlatego wielu mikro przedsiębiorców szuka sprawdzonych narzędzi finansowych, które z jednej strony pozwolą zadbać o profilaktykę płynności finansowej w firmie, a w sytuacjach kryzysowych ułatwią efektywne i sprawne odzyskanie należności.

Tagi: Twojej
Źródło: di.com.pl

Zasady się zmieniły (The rules have changed)

Dodano: 13.09.2019 12:20 | 88 odsłon | 0 komentarzy


Stawka nigdy nie była wyższa. Zostań elitarnym operatorem sił specjalnych, dysponując mocą kart graficznych NVIDIA GeForce RTX. Rewolucyjna platforma RTX maksymalizuje jakość grafiki oraz wydajność Twojego systemu PC, oferując obsługę ray tracingu w czasie rzeczywistym, a także niezwykłą moc przetwarzania SI. Podczas gdy Ty będziesz zagłębiał się w tajne operacje mające wpływ na globalną równowagę sił lub będziesz prezentował swoje umiejętności w starciu z najtrudniejszymi wrogami w zaciętych wieloosobowych bitwach, karta GeForce RTX zadba o najwyższą jakość Twojej rozgrywki .

Źródło: https:

Czym jest inbound marketing

Dodano: 30.07.2019 11:21 | 159 odsłon | 0 komentarzy


Inbound marketing, czyli marketing przychodzący, to zupełnie nowe spojrzenie na reklamę i promocję, które są wsparciem dla firmy. Inbound marketing odwróci o 180 stopni Twój sposób postrzegania działań marketingowych. Aby efektywnie wykorzystać to potężne narzędzie, trzeba je najpierw dobrze poznać. Zrozumienie funkcjonowania całego mechanizmu znacznie ułatwi Ci wdrożenie inbound marketingu w Twojej firmie.

Tagi: Czas, Twojej
Źródło: di.com.pl

Siri może włączyć się bez Twojej wiedzy, a Apple analizuje nagrania

Dodano: 28.07.2019 13:00 | 172 odsłon | 0 komentarzy


Używanie wielu udogodnień technologicznych, od usług lokalizacji po wirtualnych asystentów wiąże się z pewnego rodzaju kompromisem. Usprawnienie mechanizmów przetwarzania tekstu na mowę, czy rozumienia wypowiadanych komend wymaga analizowania nagrań użytkowników. W przypadku tego procesu mogą powstać uzasadnione obawy, czy nie odbija się on negatywnie na prywatności, o czym dowiadujemy się z reguły po tym, gdy doszło do jej naruszenia. Jak możemy wyczytać w brytyjskim dzienniku The Guardian, pracownicy Apple mogą przysłuchiwać się rozmowom nagranym przez Siri, nawet wtedy gdy użytkownik nie miał świadomości tego, że aktywował asystentkę.

Tagi: Apple, Sign, Twojej
Źródło: https:

Sposób na nowoczesną komunikację Twojej firmy z klientami

Dodano: 10.04.2019 12:00 | 299 odsłon | 0 komentarzy


Coraz więcej badań wskazuje, że interaktywne narzędzia mają większą skuteczność niż te tradycyjne. Spytaliśmy Krzysztofa Kabacińskiego, specjalisty ds. multimediów firmy MEON....

Tagi: Twojej
Źródło: twojepc.pl

Jak oswoić BYOD w firmie?

Dodano: 26.03.2019 9:56 | 274 odsłon | 0 komentarzy


Możesz nie zdawać sobie sprawy, ale zjawisko BYOD z pewnością występuje w Twojej firmie. Zagraża ono poważnie bezpieczeństwu całej organizacji, a zwłaszcza sieci i przechowywanym danych.

Źródło: di.com.pl

Czy gadżety reklamowe mogą być skuteczną reklamą?

Dodano: 17.03.2019 15:57 | 608 odsłon | 0 komentarzy


Istnieje wiele, mniej lub bardziej skutecznych form reklamy – począwszy od ulotek reklamowych, szyldów, a także ogłoszeń w prasie i telewizji. Prowadząc własny biznes z pewnością zastanawiałeś się, w jaki sposób zachęcić potencjalnych klientów do zapoznania się z Twoją ofertą. Kolportaż gadżetów reklamowych jest jednym ze sposobów, który zwiększy widoczność Twojej oferty – czy skutecznie? Ulotki reklamowe to jedna z [...]

Tagi: Twojej
Źródło: pcfaq.pl

Zacznij jeść zdrowo — poznaj produkty, które odmienią Twoje życie

Dodano: 03.01.2019 2:37 | 341 odsłon | 0 komentarzy


Zdrowe odżywianie to droga do sukcesu. Dzięki niemu nie tylko będziesz wyglądać lepiej, ale też polepszy się Twoje samopoczucie i przede wszystkim stan zdrowia. Pamiętaj, że najlepiej, aby w parze ze zdrową żywnością szła też aktywność fizyczna. Sprawdź, gdzie warto kupować zdrową żywność i jakie produkty powinny znaleźć się w Twojej kuchni.

Tagi: Twojej
Źródło: di.com.pl

mLegitymacja wkrótce w Twojej szkole?

Dodano: 01.11.2018 0:30 | 400 odsłon | 0 komentarzy


mLegitymacje wychodzą już z fazy testów. Chętne szkoły publiczne i niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych - szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i placówki kształcenia ustawicznego będą mogły je wydawać swoim uczniom.

Tagi: Twojej
Źródło: di.com.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone