poniedziałek, 20 stycznia 2020 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Twoich  RSS
W jakich sytuacjach możesz zwrócić się do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych?

Dodano: 01.12.2019 19:59 | 72 odsłon | 0 komentarzy


Jeżeli przypuszczasz, że firma czy instytucja przetwarza Twoje dane bez podstawy prawnej, nie informuje skąd ma dane osobowe i w jakim celu je przetwarza, to w pierwszej kolejności zwróć się do niej, z żądaniem realizacji swoich praw, np. wyjaśnienia zasad na jakich Twoje dane są przetwarzane. Gdy nie otrzymasz odpowiedzi, pozyskane informacje są niewystarczające lub niepełne albo gdy administrator nie respektuje Twojego żądania dotyczącego np. wycofania zgody na przetwarzanie danych (jeżeli to zgoda była podstawą przetwarzania), czy sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych, to możesz złożyć skargę do Prezesa UODO.

Źródło: di.com.pl

Zgubiłeś lub skradziono Twój dowód? Twoje dane wyciekły? Ktoś wziął pożyczkę na Twoje dane? Co zrobić w przypadku kradzieży tożsamości - radzi UODO

Dodano: 22.11.2019 17:01 | 71 odsłon | 0 komentarzy


Otrzymałeś wezwanie do zapłaty z banku, z którym nie masz podpisanej umowy kredytowej albo operator telekomunikacyjny wzywa Cię do zapłaty rachunków na podstawie nieznanej Tobie umowy – to sytuacje, w których osoba nieuprawniona mogła posłużyć się Twoimi danymi. Pamiętaj, nie jesteś bezbronny. Podpowiadamy co zrobić w takiej sytuacji.

Tagi: Twoich
Źródło: di.com.pl

Raper Wojtek Sokół nowym ambasadorem marki Samsung. Będzie promował smartfon Galaxy Note 10

Dodano: 16.10.2019 20:45 | 101 odsłon | 0 komentarzy


Wojtek Sokół, znany polski raper został nowym ambasadorem marki Samsung. Artysta ma promować smartfon Galaxy Note 10 w ramach nowej kampanii „Na Twoich zasadach” obejmującą segmenty mediów społecznościowych, digital oraz PR.  

Źródło: https:

Enkids - angielski z dostawą do domu dla dzieci, zwycięzcą piątej edycji programu akceleracyjnego ReaktorX!

Dodano: 12.07.2019 9:06 | 202 odsłon | 0 komentarzy


Aplikacja umożliwiająca sąsiadom wspólne dojazdy do pracy, samoobsługowa płatność za lunch w restauracji, rekrutacja chatbotem, rozwiązanie dla nieostrożnych właścicieli iPhone’ów, czy rekomendacje podróży zgodnych z Twoimi zainteresowaniami - to tylko kilka projektów, nad którymi pracują startupy z piątej edycji pre-akceleratora ReaktorX.

Źródło: di.com.pl

szantażyści

Dodano: 06.06.2019 1:32 | 108 odsłon | 0 komentarzy


DZIŚ DOSTAŁAM POCZTĘ!:

Pozdrowienia!

Kilka miesięcy temu dostałem dostęp do systemu operacyjnego na twoim urządzeniu.

Patrzyłem na ciebie od miesięcy.
Faktem jest, że zostałeś zainfekowany złośliwym oprogramowaniem podczas odwiedzania witryny dla dorosłych.

Jeśli nie jesteś z tym zaznajomiony, wyjaśnię ci to.
Wirus trojański daje mi pełny dostęp i kontrolę nad komputerem lub innym urządzeniem.
Oznacza to, że widzę wszystko na ekranie, włączam kamerę i mikrofon, ale nie wiesz o tym.

Mam również dostęp do wszystkich Twoich kontaktów.

Dlaczego Twój program antywirusowy nie wykrył złośliwego oprogramowania?
Odpowiedź: Mój trojan ma sterownik i aktualizuję jego sygnatury co cztery godziny. Dlatego twój program antywirusowy milczy.

Zrobiłem film wideo pokazujący, jak grasz ze sobą w lewej połowie ekranu, a w prawej połowie widzisz film, który oglądałeś.

Za pomocą jednego kliknięcia mogę wysłać ten film wideo do wszystkich Twoich e-maili i kontaktów w sieciach społecznościowych.

Aby temu zapobiec, przenieś 255€ na mój adres adres Bitcoin (jeśli nie wiesz jak to zrobić, napisz do Google: "Kup Bitcoin").

Adres Bitcoin: 17n3hE7ZcEjt3r7bPXs1YZmLaWU5mTeetc

Po otrzymaniu płatności usunę wideo i nigdy mnie nie usłyszysz.
Dam ci dwa dni (48 godzin) na zapłatę.
Gdy zobaczysz ten e-mail, otrzymam
zawiadomienie. Czasomierz rozpoczyna się zaraz po tym.

Składanie skarg gdzieś nie ma sensu, ponieważ ten e-mail nie może być śledzony jako mój i adres Bitcoin.
Nie popełniam żadnych błędów.

Jeśli dowiem się, że udostępniłeś tę wiadomość innej osobie lub organizacji, film zostanie natychmiast rozprowadzony!

Nie próbuj się ze mną kontaktować (nie jest to możliwe, adres nadawcy jest generowany automatycznie).

Cześć!
REKLAMA
199.00 zł269.00 zł
-26%
263.20 zł329.00 zł
-20%
69.99 zł

Źródło: forum.gazeta.pl

10 produktów, które pomogą Ci w wypełnieniu Twoich noworocznych postanowień

Dodano: 21.01.2019 9:02 | 388 odsłon | 0 komentarzy


Jak d#x142;uga jest lista Twoich noworocznych postanowie#x144;? Niezale#x17C;nie od odpowiedzi warto spojrze#x107; na gad#x17C;ety, kt#xF3;re powinny pom#xF3;c w realizacji przynajmniej niekt#xF3;rych sk#x142;adanych sobie obietnic.

Tagi: Twoich
Źródło: www.benchmark.pl

Jaki komputer stacjonarny kupić?

Dodano: 30.11.2018 6:30 | 419 odsłon | 0 komentarzy


Choć popularność laptopów rośnie, wiele osób nadal korzysta z komputerów stacjonarnych w domu i w pracy. Wskazują oni na wygodną obsługę, wydajność oraz możliwość modernizacji sprzętu. To ważne dla tych, którzy zakup PC-ta traktują jako dłuższą inwestycję. Dowiedz się, jak kupić komputer stacjonarny, aby był odpowiedni dla Twoich potrzeb....

Tagi: Java, Twoich
Źródło: feedproxy.google.com

Creative Sound BlasterX JAM Słuchawki Bluetooth z mikrofonem.

Dodano: 29.08.2018 15:58 | 1096 odsłon | 0 komentarzy


Dłuższe bezprzewodowe odtwarzanie Słuchaj ulubionej muzyki z niezwykle lekkim zestawem słuchawkowym Sound Blaster JAM! Wyposażony w technologie Bluetooth 4.1 i NFC (Near Field Communication), umożliwiające łatwe parowanie i odtwarzanie. Zestaw zapewnia do 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania bez kompromisów w jakości dźwięku. Kto by pomyślał, że możesz rozpocząć własną imprezę za pomocą słuchawek bezprzewodowych? Sterowanie za pomocą jednego kliknięcia Sound Blaster JAM przeniesie Twoją ulubioną muzykę do Twoich uszu za pomocą jednego kliknięcia! Musisz odebrać połączenie, gdy jesteś zanurzony w muzyce? Bez obaw, wystarczy jedno kliknięcie na słuchawkach, aby rozpocząć rozmowę. Kliknij ponownie i wróć do słuchania muzyki od miejsca, gdzie została ona zatrzymana. Kliknij przycisk wzmocnienia basów, aby jeszcze bardziej wzmocnić odtwarzany dźwięk. Połączenie Bluetooth da Ci nieograniczoną swobodę i umożliwi łatwe sterowanie odtwarzaną muzyką! Wysoka jakość dźwięku w niewielkiej obudowie Spodziewaj się wysokiej jakości dźwięku. Sound Blaster JAM został wyposażony w wysokiej jakości przetworniki z magnesami neodymowymi, które zapewniają czysty i dynamiczny dźwięk, bez zbędnych kabli! Dodatkowo możesz wzmocnić brzmienie muzyki dzięki funkcji wzmocnienia basów i rozpocząć dobrą zabawę! Świetna muzyka bez ograniczeń Teraz możesz słuchać muzyki nawet podczas ładowania zestawu słuchawkowego. Podłącz Sound Blaster JAM do komputera PC lub Mac przez port USB i słuchaj bez przerwy ulubionych utworów! Po podłączeniu przez USB będziesz miał dostęp do pakietu oprogramowania SBX Pro Studio, który umożliwia poprawę dźwięku w filmach, muzyce i grach. Co kryje się w zestawie słuchawkowym Jam Krystalicznie czyste rozmowy głosowe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości mikrofonu wielokierunkowego. Rozmowy i nagrania będą tak wyraźne, że Ty i Twój rozmówca usłyszy każdy szczegół. Sound Blaster Jam i jego ukryty mikrofon na pewno Cię zaskoczą! *Mikrofon zostanie wyłączony po podłączeniu przez USB. Komfort jest ważny Słuchanie muzyki jest przyjemniejsze, kiedy można jej słuchać komfortowo przez cały dzień. Grube piankowe poduszki nauszne zostały zaprojektowane tak, abyś mógł skupić się tylko na muzyce Twojego ulubionego wykonawcy. Zapomnisz, że masz na sobie słuchawki!..., Cena: 135,- zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone