czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
Wiadomości z tagiem Twórcy  RSS
Twórcy GrandCraba swoje zarobili, więc przechodzą na emeryturę

Dodano: 17.07.2019 19:12 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Autorzy złośliwego oprogramowania GandCrab zapowiadają koniec działalności. Grupa cyberprzestępców, która stworzyła jeden z najbardziej aktywnych ransomware w ostatnich latach, twierdzi, że osobiście zarobiła na nim około 150 milionów dolarów.

Źródło: di.com.pl

Google Stadia: pierwsze AMA platformy już jutro na Reddicie

Dodano: 17.07.2019 13:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Jeśli chodzi o Google Stadia, to nie trzeba przypominać, ile szumu wywołało samo zapowiedzenie tej usługi, a także ujawniane każde kolejne, dotyczące jej szczegóły. Zasadniczo należy unikać generalizowania, ale chyba w tym wypadku można przyjąć, że spora część graczy zareagowała na ceny abonamentów jak i strukturę Google Stadia, niczym innym, jak tylko obnażonymi kłami. Twórcy platformy najpewniej są tego świadomi, między innymi dlatego też już jutro w serwisie Reddit będzie miało miejsce pierwsze AMA (Ask me anything) związane z Google Stadia. Deweloperzy z Google zaczną odpowiadać na pytania o godzinie 10:00 rano czasu pacyficznego, czyli o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Źródło: https:

Control: wymagania sprzętowe gry od Remedy. Także do ray tracing

Dodano: 17.07.2019 11:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Gra pt. Control swoją premierę będzie miała już niebawem, bo 27 sierpnia 2019 roku na pecetach oraz konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Za tę trzecioosobową grę akcji w klimatach science fiction odpowiada studio Remedy Entertainment, które to wczorajszym wieczorem opublikowało zarówno minimalne, jak i zalecane wymagania sprzętowe. Aby zagrać w tytuł, choć jak się wydaje, na minimalnych ustawieniach graficznych, będziemy potrzebowali procesora Intel Core i5-7500, karty grafiki Nvidia GeForce GTX 1060 oraz 8 GB pamięci RAM. Twórcy w wymaganiach zamieścili także informację o tym, jakiej karty grafiki będziemy potrzebowali, aby cieszyć się w grze ray tracingiem.

Źródło: https:

Zombie Army 4: Gra będzie tytułem na wyłączność, bo Epic wyłożył na to sporą sumkę

Dodano: 15.07.2019 14:07 | 26 odsłon | 0 komentarzy


Twórcy raczej nie przepadają za ideą "ekskluzywności", ale dodatkowe zera w kontrakcie pomogły ich przekonać.

Tagi: Twórcy, Ares, Epyc
Źródło: https:

Valve prezentuje Steam Labs - program do testowania eksperymentalnych funkcji na Steamie

Dodano: 12.07.2019 14:37 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Sprawdź, co może w przyszłości trafić na platformę Valve. Twórcy Steama rozwijają go już od wielu lat, ale nadal szukają rozwiązań, które ułatwią i usprawnią korzystanie ze sklepu przez użytkowników. By usprawnić ich implementację, uruchomiono nowy segment Steam Labs, pozwalający testować eksperymentalne funkcje przed ich ewentualnym wprowadzeniem na platformę.

Źródło: https:

Niesprzedany posiłek będzie można kupić za jedną trzecią ceny. Aplikacja Too Good To Go wchodzi do Polski

Dodano: 10.07.2019 21:24 | 28 odsłon | 0 komentarzy


W Polsce zadebiutowała duńska aplikacja Too Good To Go. Za jej pośrednictwem będzie można kupować jedzenie, którego nie udało się sprzedać w ciągu dnia knajpom czy hotelom. Twórcy liczą, że dzięki aplikacji uda się zmniejszyć skalę marnotrawstwa żywności, które powoduje zmiany klimatyczne.

Źródło: https:

Wolfenstein: Youngblood - znamy wymagania sprzętowe gry

Dodano: 10.07.2019 15:20 | 34 odsłon | 0 komentarzy


Choć Wolfenstein wielu graczom kojarzy się ze stareńkimi FPS-ami, to seria ta nadal trzyma się wyjątkowo mocno i grają w nią także kolejne pokolenia. O ile młodsi gracze mogą nie kojarzyć pierwszych odsłon cyklu, to jednak takie tytuły jak The New Order, The Old Blood czy The New Colossus powinny być już doskonale znane. Na tych częściach Wolfenstein oczywiście się nie skończy. Zapowiedziano już kolejne, jak Cyberpilot przeznaczony dla VR oraz dobrze prezentujący się spin-off o podtytule Youngblood, który zadebiutuje już lada moment. Twórcy właśnie postanowili podzielić się informacją o wymaganym sprzęcie do płynnej rozgrywki. Zaskoczeń brak - produkcja "pójdzie" nawet na kilkuletnim pececie.

Źródło: https:

Dragon Quest Builders 2: Twórcy kuszą premierowym zwiastunem swojego symulatora fantastycznego budownictwa [WIDEO]

Dodano: 10.07.2019 11:35 | 42 odsłon | 0 komentarzy


Tym razem nie użyję tu słowa na M.

Źródło: https:

Dragon Quest Builders 2: Twórcy kuszą premierowym zwiastunem swojego symulatora fantastycznego budownictwa [WIDEO]

Dodano: 10.07.2019 11:35 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Tym razem nie użyję tu słowa na M.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone