wtorek, 21 stycznia 2020 r.  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Wiadomości z tagiem Tomb  RSS
Rosyjski chór śpiewa przebój z Wiedźmina. Bije rekordy popularności

Dodano: 14.01.2020 17:15 | 40 odsłon | 0 komentarzy


Jedni są zachwyceni, inni mają nieco do wytknięcia. Wiedźmin Netflixa nie zawsze jest świetnie odbierany, ale piosenka "Toss a coin to your...

Źródło: https:

GameAssistant: program do konfiguracji i usprawniania gier

Dodano: 13.01.2020 13:00 | 15 odsłon | 0 komentarzy


W marcu tego roku w sklepie Steam pojawi się ciekawa aplikacja o nazwie GameAssistant: The Tool For Every Gamer. Jest to program przeznaczony głównie dla tych osób, które nie tylko grają w gry komputerowe, ale także lubują się we wszelkich modach i nieobca jest im bardziej lub mniej zaawansowana konfiguracja grafiki czy też szeroko rozumianego wideo. Ale do rzeczy: GameAssistant automatyzuje usprawnianie gier, pozwalając m.in. na wyłączanie filmów startowych, zarządzanie V-Synciem, profilem FOV, akceleracją myszy itp. (pełna lista możliwości poniżej). Głównym zadaniem aplikacji jest sprawić, abyśmy nie musieli buszować w internecie w poszukiwaniu dodatkowych plików konfiguracyjnych bądź dokonywać zmian ręcznie.

Tagi: Tomb, Steam, Jena
Źródło: https:

Warner Bros.: AI pomoże decydować, czy warto tworzyć filmy

Dodano: 09.01.2020 20:00 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Czasem niektórzy reżyserzy i filmowcy skarżą się na to, że branża w Hollywood jest bezduszna. Ciekawe, co jednak powiedzieliby na najnowszy pomysł wytwórni Warner Brothers, która zamierza używać systemów AI do tego, aby decydować, czy dany film jest rentownym i wartym stworzenia przedsięwzięciem. Brzmi on trochę, jak próba odciążenia odpowiedzialności od dotychczasowych jednostek decyzyjnych. W końcu i tak można pokusić się o stwierdzenie, że wiele wysokobudżetowych produkcji zdaje się być i tak stworzona na autopilocie. Tak czy inaczej, może być to ciekawy precedens, a za jego wdrożenie odpowiada prezes Warner Bros., Toby Emmerich, który podpisał umowę ze startupem Cinelytic. Portal Hollywood Reporter przedstawił, jak ma działać ten system.

Źródło: https:

Nowe Humble Choice: Street Fighter 5, Dirt Rally 2.0, Shadow of War

Dodano: 08.01.2020 19:30 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Humble Choice (poprzednio znane pod nazwą Humble Bundle) to doskonała okazja, aby wspierać rozmaite akcje charytatywne (zebrano już ponad 160 milionów dolarów od roku 2010), a jednocześnie zgarnąć kilka niezłych gier wideo w bardzo atrakcyjnej cenie. W grudniu 2019 można było otrzymać między innymi Shadow of the Tomb Raider (jakże na czasie w kontekście "grania w grę"), a także trzy niezłe tytuły polskiej produkcji Ancestors: Legacy, Phantom Doctrine. Na koniec ubiegłego roku zmieniły się także nieco zasady. Od teraz Humble udostępnia dziesięć gier, z czego osoby z abonamentem Premium (17,99 euro) mogą zatrzymać dla siebie dziewięć z nich, podczas gdy subskrybenci usługi Basic (13,99 euro) wybierają dla siebie trzy tytuły. Przypatrzmy się, co przyniósł dla nas styczeń.

Źródło: https:

Zbierasz znaczki pocztowe? A masz takie z Tomb Raidera i innych kultowych gier?

Dodano: 08.01.2020 10:29 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Filatelistyka to jedno z popularniejszych hobby, kt#xF3;remu oddaj#x105; si#x119; osoby z ca#x142;ego #x15B;wiata. Tym razem nie lada gratka czeka na mieszka#x144;c#xF3;w Wielkiej Brytanii. Zw#x142;aszcza je#x15B;li jednocze#x15B;nie nie s#x105; na bakier z bran#x17C;#x105; gier.

Tagi: Tomb, Wielkiej
Źródło: www.benchmark.pl

Instagram z malejącą liczbą nowych użytkowników. „Efekt dojrzałości platformy i braku nowych rozwiązań”

Dodano: 07.01.2020 21:00 | 12 odsłon | 0 komentarzy


W 2019 r. liczba nowych użytkowników Instagrama w Stanach Zjednoczonych wzrosła o 6,7 proc., co oznacza istotny trend spadkowy w porównaniu z latami poprzednimi - wynika z danych eMarketera. Według prognoz liczba Amerykanów zakładających konto w serwisie będzie sukcesywnie maleć w kolejnych latach. - Mniejsza dynamika wzrostu użytkowników Instagrama to z jednej strony efekt nasycenia i dojrzałości platformy, z drugiej zaś braku nowych funkcji i konkurencji ze strony TikToka - oceniają dla Wirtualnemedia.pl eksperci segmentu mediów społecznościowych.

Źródło: https:

TikTok szykuje nową funkcję w aplikacji. Pozwoli użytkownikom na tworzenie deepfake’ów

Dodano: 07.01.2020 20:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy


TikTok przygotował nową funkcję, która pozwoli użytkownikom aplikacji na podmianę twarzy osób występujących w filmikach i tworzenie fałszywych treści typu deepfake - wynika z nieoficjalnych informacji. W kodzie TikToka wykryto część odpowiedzialną za działanie nowej opcji, która na razie nie została udostępniona użytkownikom.

Tagi: Tomb
Źródło: https:

Wiedźmin: Toss A Coin to Your Witcher ma już liczne covery. Wybraliśmy najlepsze

Dodano: 07.01.2020 17:42 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Fenomen piosenki "Toss A Coin to Your Witcher" (pol. "Grosza daj Wiedźminowi") mógł zaskoczyć samych twórców serialu "Wiedźmin". Fani swoją miłość...

Tagi: Cook, Tomb, Yoga, Fani
Źródło: https:

Mod dodający utwór Toss a coin to your Witcher do gry Wiedźmin

Dodano: 02.01.2020 15:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Modów do gry Wiedźmin 3 Dziki Gon jest na potęgę. Jak pokazuje licznik w serwisie NexusMods, tytułowi dedykowanych jest ponad 4,5 tysiąca modów (większość ostatnich to wygląd postaci przerobiony na podobizny aktorów netfliksowego serialu). Druga część przygód Białego Wilka ma sporo mniej możliwych do zastosowania modów, bo tylko 660. Pierwsza część z kolei może pochwalić się jeszcze o połowę mniejszą bazą modyfikacji, niż Wiedźmin 2. Jednak to właśnie dla tej części modder o nicku hub997 przygotował świetny plik, dzięki któremu w grze będziemy w stanie odtworzyć cutscenkę opatrzoną popularnym utworem Toss a coin to your Witcher, pochodzącym ze wspomnianego już serialu od Netfliksa.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone