poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Tomasz  RSS
Tomasz Tomczyk odchodzi z funkcji prezesa K2

Dodano: 25.08.2019 19:30 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Z grupą kapitałową K2 żegna się Tomasz Tomczyk, przez ostatnie prawie sześć lat prezes spółki. Jego obowiązki przejmie na trzy miesiące Janusz Przemysław Żebrowski, członek rady nadzorczej i jeden z głównych akcjonariuszy K2.

Tagi: Tomasz, Jena
Źródło: https:

"Usunąć krzyż z Giewontu"? Tomasz Rożek wyjaśnia, czy tragedii w Tatrach dało się uniknąć

Dodano: 23.08.2019 12:10 | 21 odsłon | 0 komentarzy


W czwartek w Giewont uderzył piorun, w wyniku czego śmierć poniosły cztery osoby. Najprawdopodobniej piorun trafił w krzyż, a następnie "przeszedł"...

Tagi: Tomasz
Źródło: https:

Dziennikarze Agory dołączyli do akcji „#jestemLGBT”, krytykują ją Pereira, Wildstein i Warzecha

Dodano: 31.07.2019 20:51 | 44 odsłon | 0 komentarzy


Do twitterowej akcji „#jestemLGBT”, w której osoby homoseksualne opowiadają krótko o sobie, dołączyli m.in. Agata Kowalska z TOK FM, Wojciech Karpieszuk z „Gazety Wyborczej”, Wiktoria Beczek z TOK FM i Tomasz Raczek. Inicjatywę pochwalili Tomasz Lis, Radosław Gruca i Marcin Celiński, a skrytykowali Samuel Pereira, Dawid Wildstein i Łukasz Warzecha. - Lobby LGBT wymyśliło akcję PR #jestemLGBT, by twarzami nastolatków ocieplić swój wizerunek - ocenił Pereira.

Tagi: Grupy, Tomasz
Źródło: https:

WP.pl z kolejną odsłoną akcji na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego (wideo)

Dodano: 26.07.2019 20:45 | 62 odsłon | 0 komentarzy


Wirtualna Polska po raz drugi przygotowuje akcję pt. „Spełnijmy marzenie Powstańca”. 1 sierpnia na Skwerze Pamięci Batalionu AK zbiorą się warszawiacy, aby okazać pamięć ludziom walczącym w Powstaniu Warszawskim. - Media powinny dbać o to, by pamięć o bohaterach przetrwała - mówi Tomasz Machała, wiceprezes WP Media.

Źródło: https:

Hyperbook: "Jesteśmy Polakami. Warto nam zaufać". Rozmawialiśmy z producentami polskich laptopów

Dodano: 26.07.2019 18:59 | 68 odsłon | 0 komentarzy


"Polacy coraz częściej decydują się na laptopy skrojone na miarę" - mówi Tomasz Jarka, menedżer ds. sprzedaży i operacji w Hyperbook. Razem z...

Źródło: https:

Bracia Sekielscy ruszyli ze zbiórką na trzeci dokument o pedofilii w Kościele. Potrzebują miliona złotych

Dodano: 22.07.2019 21:22 | 66 odsłon | 0 komentarzy


Tomasz i Marek Sekielscy zakończyli zbiórkę na drugi film o pedofilii w Kościele oraz na produkcję o aferze SKOK-ów. Jednocześnie ruszyli z akcją crowdfunfingową na trzeci dokument o grzechach duchownych, który ma być poświęcony m.in. osobie Jana Pawła II. Na ten cel potrzebują milion złotych.

Źródło: https:

Sekielski ujawnił tytuł kolejnego dokumentu o pedofilii w polskim Kościele

Dodano: 16.07.2019 19:30 | 66 odsłon | 0 komentarzy


Bracia Tomasz i Marek Sekielscy pracują nad kolejnym filmem o pedofilii w polskim Kościele. Po sukcesie "Tylko nie mów nikomu” wiadomo, że ich drugi dokument ukaże się w listopadzie. Teraz ujawniono jego tytuł: będzie to "Zabawa w chowanego”.

Tagi: Tomasz, Marsa
Źródło: https:

Bracia Sekielscy zebrali ponad 500 tys. zł na dokument o SKOK-ach. Zdjęcia ruszą jesienią

Dodano: 13.07.2019 21:33 | 76 odsłon | 0 komentarzy


Ponad 500 tysięcy złotych zebrali Marek i Tomasz Sekielscy na produkcję filmu dokumentalnego o SKOK-ach. Zdjęcia mają ruszyć jesienią - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Zbiórka na drugą część filmu o pedofilii w Kościele zacznie się dopiero po zakończeniu aktualnej - informuje nas Marek Sekielski.

Źródło: https:

Szef Banku Centralnego USA i Donald Trump krytykują kryptowalutę Faceboka. „Panikują, bo Libra może zagrozić dolarowi”

Dodano: 12.07.2019 21:30 | 87 odsłon | 0 komentarzy


Jerome Powell, szef amerykańskiego Banku Centralnego (FED) wezwał Facebook do wstrzymania prac nad wprowadzeniem na rynek kryptowaluty Libra do momentu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości związanych z tym projektem. Librę skrytykował też prezydent USA, oceniając, że w przeciwieństwie do dolara będzie mieć słabą pozycję i wiarygodność. - Wprowadzając Librę Facebook zaczyna stanowić realne zagrożenie dla tradycyjnych systemów bankowych i bankowości na całym świecie. Rząd USA panikuje w obawie przed Librą, która docelowo może zagrozić samemu dolarowi - ocenia dla Wirtualnemedia.pl Tomasz Rozmus, CEO giełdy kryptowalut Tokeneo.

Źródło: https:

Nowy sezon talk-show "Lekko Nie Będzie" przedpremierowo w Ipli. Prowadzi Tomasz Działowy

Dodano: 05.07.2019 9:56 | 162 odsłon | 0 komentarzy


W IPLI wystartował nowy sezon internetowego talk show "Lekko Nie Będzie". W szóstej edycji widzowie zobaczą 24 odcinki, a połowa z nich będzie w formacie "Otwarte karty". Prowadzący program - Tomasz Działowy -zaprosi do studia ciekawych gości, w sumie 12 osób. Przedpremierowe odcinki co piątek są dostępne w serwisie IPLA.

Tagi: Tomasz, IP68
Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone