czwartek, 22 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda
Wiadomości z tagiem Star Wars  RSS
Epic Games otwiera studio z weteranami Star Wars i Turrican

Dodano: 18.08.2019 14:30 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Działania Epic Games to nie tylko rozwój swojej platformy cyfrowej dystrybucji gier oraz wspieranie Fortnite. Amerykańska korporacja w ciągu ubiegłego i obecnego roku przejęła również pięć firm deweloperskich, od zajmującego się implementacją cloud computingu w grach Cloudgine, po twórców Rocket League, Psyonix. Teraz to grono poszerzyło nowo założone studio z siedzibą w niemieckiej Kolonii. Co ciekawe, trzon ekipy stanowią założyciele Factor 5, deweloperów wyśmienitego cyklu Star Wars: Rogue Squadron, znanego z PC, Nintendo 64, a później GameCube. Firma ogłosiła upadłość w 2011 po fiasku jakie zaliczyła po wydaniu gry Lair na PS3. W 2017 współzałożyciel Factor 5, Julian Eggebrecht, otworzył spółkę na nowo. Od teraz będzie również pracował dla Epic.

Źródło: https:

Star Wars KOTOR 2 otrzymał właśnie mod z teksturami HD

Dodano: 04.08.2019 14:00 | 50 odsłon | 0 komentarzy


Obsidian to bardzo utalentowane studio, a cały growy świat czeka na ich nadchodzący tytuł The Outer Worlds oraz przyszłe projekty pod egidą Xbox Game Studios. Jednak na początku swojej działalności zaliczyli nieco turbulentny start przy Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords. Tytuł ten, będący kontynuacją osławionego KOTOR-a został ostatecznie dobrze przyjęty, ale trapiły go usterki techniczne. Ponadto część planowanej oryginalnie zawartości została przed premierą wycięta. Dzięki pracy moderów przynajmniej posiadacze PC-tów mogli cieszyć się przywróconymi elementami gry. Od strony zawartości KOTOR 2 raczej trzyma się bardzo dobrze, jednak po 15 latach wygląda już nieco archaicznie. Pewna garstka entuzjastów stworzyła właśnie moda o nazwie KOTOR 2 UNLIMITED WORLD TEXTURE MOD, który zbliża standardy graficzne gry do dzisiejszych realiów.

Źródło: https:

Star Wars Jedi: Fallen Order znacznie ambitniejsze niż sądziliśmy

Dodano: 26.06.2019 10:00 | 77 odsłon | 0 komentarzy


Od dawna świat Star Wars nie rozpieszczał nas jeśli chodzi o gry. Zaprezentowana na minionych targach E3 gra Jedi Fallen Order autorstwa studia Respawn została ciepło przyjęta, ale pozostawiła pewien niedosyt. Materiał, który postanowiło zaprezentować Electronic Arts przedstawiał tytuł bardziej jako klona Uncharted, co mogłoby być imponujące w 2009, ale nie aż tak w 2019. Jak się jednak okazuje, poza tą fasadą kryje się coś jeszcze. Coś, czego jeszcze nie widzieliśmy. Do sieci właśnie teraz trafiło 10 dodatkowych minut zapisu rozgrywki ze Star Wars: Jedi Fallen Order. Ponadto o charakterze gameplayu wypowiedział się także reżyser Stig Asmussen. Wystosował on list otwarty, w którym dokładniej przybliżył istotę gry. Ma ona być inspirowana seriami pokroju Metroid, Castlevania i Dark Souls. A jak wiadomo wszystko, co nawiązuje do Soulsów staje się z automatu bardziej "cool".

Źródło: https:

Star Wars Jedi: Upadły zakon na obszerniejszym materiale z rozgrywki

Dodano: 25.06.2019 22:48 | 85 odsłon | 0 komentarzy


Respawn Entertainment oraz EA zaczynaj#x105; coraz #x15B;mielej rozkr#x119;ca#x107; atmosfer#x119; wok#xF3;#x142; Star Wars Jedi: Upad#x142;y zakon. O grze do#x15B;#x107; d#x142;ugo by#x142;o cicho, ale ostatnio systematycznie pojawiaj#x105; si#x119; nie tylko kolejne informacje, ale i materia#x142;y wideo.

Źródło: www.benchmark.pl

Star Wars Jedi: Upadły zakon na długim zapisie z rozgrywki [WIDEO]

Dodano: 25.06.2019 21:56 | 68 odsłon | 0 komentarzy


A w nim: dużo machania mieczem, trochę strzelania, szczypta Mocy.

Źródło: https:

Respawn tłumaczy zastosowanie Unreal Engine 4 w Star Wars Jedi: Fallen Order

Dodano: 25.06.2019 14:18 | 71 odsłon | 0 komentarzy


Tegoroczna prezentacja Electronic Arts przeszłaby bez większego echa, gdyby nie pokazanie na niej gry Star Wars Jedi: Fallen Order. Tytuł tworzony przez Respawn Entertainment zapowiada się całkiem interesująco i już teraz wygląda nieźle. Po części jest to zasługa silnika Unreal Engine 4, którego użycie mogło zdziwić wielu obserwatorów. Deweloperzy postanowili wyjaśnić, dlaczego sięgnęli po rozwiązanie firmy Epic, zamiast choćby Frostbite’a.

Źródło: https:

EA: loot boksy są zupełnie etyczne. Są niczym jajko-niespodzianka

Dodano: 21.06.2019 17:00 | 81 odsłon | 0 komentarzy


Polityczny i medialny zarazem szum dotyczący kontrowersyjnych loot boksów znów nabiera tempa. Można uznać, że punktem zwrotnym w całej tej sprawie była afera dotycząca skrzyń z łupem w grze Star Wars Battlefront II z 2017 roku. Stąd wkrótce wziął się projekt ustawy, która zakazywała umieszczania w grach zarówno loot boksów jak i mikrotransakcji, jeśli dana produkcja byłaby przeznaczona dla osób nieletnich. Teraz Electronic Arts (a dokładniej Kerry Hopkins, wiceprzewodnicząca ds. prawnych i rządowych w EA) w rozmowie z brytyjskim Komitetem ds. Cyfryzacji, Kultury, Mediów i Sportu stwierdziło, że loot boksy są zupełnie etyczne, daj a mnóstwo frajdy, a element zaskoczenia można porównać do rozpakowywania jajka-niespodzianki.

Źródło: https:

Star Wars Jedi: Fallen Order – Twórcy inspirowali się systemem walki z Sekiro

Dodano: 20.06.2019 12:47 | 151 odsłon | 0 komentarzy


Wpływy FromSoftware sięgnęły nawet odległej galaktyki.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone