środa, 21 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Wiadomości z tagiem Serwis  RSS
GEOINT Singularity: globalna sieć inwigilacji. Będą widzieć co robisz, w każdym momencie

Dodano: 13.08.2019 10:06 | 30 odsłon | 0 komentarzy


Serwis Breaking Defense ujawnia zawartość kontrowersyjnych dokumentów, do których udało się dotrzeć dziennikarzom. Dotyczą badania na temat GEOINT...

Tagi: Serwis
Źródło: https:

Amazon „bez powodu” resetuje użytkownikom hasła

Dodano: 08.08.2019 22:36 | 39 odsłon | 0 komentarzy


Serwis Amazon rozpoczął proces automatycznej zmiany haseł po tym, jak jego pracownicy odkryli, że część z loginów i tych haseł została upubliczniona. Zdecydowano się nie zwlekać i proaktywnie chronić użytkowników.

Tagi: Serwis, Amazon

Pudelek.pl musi przez dwa tygodnie przepraszać Marinę Łuczenko-Szczęsną za naruszenie dóbr osobistych

Dodano: 08.08.2019 20:54 | 51 odsłon | 0 komentarzy


Serwis plotkarski Pudelek.pl (Grupa Wirtualna Polska) w związku z pozwaniem spółki przez Marinę Łuczenko-Szczęsną za naruszenie dóbr osobistych od 2 sierpnia br. przez dwa tygodnie musi publikować przeprosiny. Sąd nie zasądził jednak zadośćuczynienia - piosenkarka domagała się 80 tys. złotych.

Źródło: https:

Więcej żużla w WP SportoweFakty. Współpraca z NC+, transmisje szwedzkiej ligi

Dodano: 08.08.2019 8:54 | 55 odsłon | 0 komentarzy


Serwis WP SportoweFakty współpracuje z platformą NC+ przy transmisjach z PGE Ekstraligi. Przed każdą kolejką w Wirtualnej Polsce pokazywany jest magazyn zapowiedzi "Speedway+", a potem skróty meczów transmitowanych w NC+. Dodatkowo, internauci mogą na żywo brać udział w sondach.

Tagi: Serwis, Polska
Źródło: feedproxy.google.com

YouTube blokuje kanał Fundacji Życie i Rodzina za „treści podżegające do przemocy”. Godek: to cenzurowanie debaty publicznej

Dodano: 06.08.2019 20:56 | 46 odsłon | 0 komentarzy


Serwis YouTube zablokował oficjalny kanał Fundacji Życie i Rodzina - za publikowanie treści podżegających do przemocy lub je gloryfikujących. O sprawie poinformowała Kaja Godek, członek zarządu fundacji. - Cenzura niszczy prawo do prezentacji konserwatywnych poglądów - skomentowała.

Źródło: https:

Nowy materiał z Borderlands 3 ukazuje 14 pierwszych minut gry

Dodano: 06.08.2019 10:00 | 34 odsłon | 0 komentarzy


Borderlands 3 to jedna z największych tegorocznych premier. Popularny loot-shooter studia Gearbox powraca po pięciu latach (od The Pre-Sequel), a towarzyszy mu duży szum medialny. Gra ukaże się na konsolach obecnej generacji oraz PC, gdzie początkowo dostępna będzie wyłącznie na Epic Games Store. Rozgrywkę z gry ujawniono najpierw na specjalnym wydarzeniu organizowanym przez deweloperów, a następnie dalsze fragmenty prezentowano na kilku streamach oraz targach E3. Osoby, dla których taka ilość materiałów była niewystarczająca, mogą się teraz ucieszyć. Serwis IGN będzie udostępniał nowe nagrania z gameplayem z gry przez cały sierpień. Na pierwszy ogień poszło 14 minut prologu.

Źródło: https:

Filmweb ze wzrostem wpływów o 6 proc. i 3,5 mln zł zysku. Szykuje wersje zagraniczne

Dodano: 05.08.2019 20:58 | 33 odsłon | 0 komentarzy


W ub.r. Filmweb osiągnął wzrost przychodów o 6 proc. do 16,23 mln zł oraz 3,52 mln zł zysku netto (wobec 3,87 mln zł rok wcześniej). Serwis zarabia prawie wyłącznie na reklamach, przygotowuje swoje wersje zagraniczne.

Tagi: Serwis
Źródło: https:

Facebook wkrótce zmieni nazwę serwisom Instagram i WhatsApp

Dodano: 03.08.2019 13:00 | 43 odsłon | 0 komentarzy


Coraz częściej ostatnio dochodzi do rebrandingu popularnych marek. Przyczyną tego rodzaju posunięć jest z reguły dążenie do lepszego wyeksponowania firmy stojącej za danym produktem. Tak między innymi stało się z iTunes, które zostało rozbite na Apple Music, Apple TV i Apple Podcasts. Podobna sytuacja będzie teraz miała miejsce z serwisami Instagram i WhatsApp ze strony Facebooka, do którego należą te dwie marki. Serwis The Information uzyskał informacje na temat ich planowanej zmiany nazwy bezpośrednio od amerykańskiej korporacji. Tak naprawdę pewne przesłanki dotyczące rebrandingu pojawiły się już w marcu, po tym jak założyciele oryginalnych spółek zrezygnowali z pełnionych obowiązków, a zastąpili ich ludzie z zarządu Facebooka.

Źródło: https:

Serwis WP SportoweFakty partnerem medialnym klubu WKS Śląsk Wrocław

Dodano: 02.08.2019 21:00 | 54 odsłon | 0 komentarzy


Portal WP SportoweFakty (Grupa Wirtualna Polska Media) został patronem medialnym klubu WKS Śląsk Wrocław. Współpraca obejmuje wzajemną promocję i wsparcie oraz pierwszeństwo publikacji materiałów dotyczących klubu.

Źródło: https:

Spotify notuje wyższe przychody i mniejszą stratę operacyjną. Serwis ma 232 mln użytkowników

Dodano: 02.08.2019 20:49 | 47 odsłon | 0 komentarzy


W II kwartale 2019 roku muzyczny serwis Spotify osiągnął przychody wyższe o 31 procent, a strata operacyjna spółki zmniejszyła się do poziomu 3 mln euro. Liczba miesięcznych użytkowników Spotify wzrosła do 232 mln, a 108 mln to abonenci płatnych kont premium.  

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone