środa, 21 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Wiadomości z tagiem Praw  RSS
Gears of War 5 - pierwszy rzut oka na kampanię prosto z Gamescom

Dodano: 20.08.2019 9:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Seria Gears of War (teraz ze skróconą nazwą "Gears 5") od samego zasłynęła pamiętnymi zwiastunami z charakterystycznie wykorzystanym utworem muzycznym. Najnowsza, piąta numerowana odsłona gry nie jest tutaj wyjątkiem i właśnie przy okazji Gamescom, Microsoft opublikował jej trailer. Utworem w nim wykorzystanym jest "Head Like a Hole" w wykonaniu Nine Inch Nails. To nietypowy wybór, bo choć muzyka NIN często gości w zwiastunach, to zazwyczaj są to nowsze kompozycje. Niemniej podkład muzyczny tworzy interesujący kontrast artystyczny, a przy okazji możemy przyjrzeć się zawartości, która znajdzie się w kampanii. Od czasu ujawnienia gry na E3 2018 deweloperzy Gears 5 celowo unikali prezentowania materiałów związanych z trybem single-player. Przy okazji poznaliśmy dalsze szczegóły dotyczące pozostałych modułów rozgrywki.

Źródło: https:

THQ Nordic - powstaje nowe Saints Row, powraca TimeSplitters

Dodano: 15.08.2019 15:00 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Firma THQ Nordic w trakcie kilku ostatnich lat prężnie się rozwinęła, wykupując wiele studiów deweloperskich oraz własności intelektualnych. Przy okazji szwedzko-austriacki koncern wyrobił sobie ostatnio reputację wydawcy, który wskrzesza wiele znanych i lubianych marek. W tym roku THQ Nordic przejęło między innymi Piranha Bytes (twórcy serii Gothic), Warhorse Studios (Kingdom Come: Deliverance), a w ubiegłym weszli w posiadanie IP takich, jak Carmageddon, Alone in the Dark, czy też Kingdoms of Amalur. Po niedawnym spotkaniu z inwestorami, firma zapowiedziała również, że trwają daleko posunięte prace nad nową odsłoną Saints Row, a także w planach jest wznowienie serii TimeSplitters.

Źródło: https:

GPU-Z ze wsparciem dla nowych układów graficznych

Dodano: 14.08.2019 10:02 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Najnowsza wersja aplikacji GPU-Z kilka zmian - w#x15B;r#xF3;d nich dodano wsparcie dla nowych uk#x142;ad#xF3;w graficznych Nvidii i Intela. Przy okazji poprawiono kilka b#x142;#x119;d#xF3;w.

Źródło: www.benchmark.pl

Użycie wtyczki "Lubię to" prowadzi do współadministrowania danymi osobowymi

Dodano: 09.08.2019 10:57 | 44 odsłon | 0 komentarzy


Podmioty zamieszczające wtyczkę „Lubię to” na swoich witrynach internetowych są wspólnie z Facebookiem (dostawcą wtyczki społecznościowej) administratorami danych osobowych osób korzystających z witryn takich podmiotów. Przy czym odpowiedzialność tych podmiotów ogranicza się do operacji zbierania danych oraz ich transmisji do Facebooka - informuje UODO w komunikacie prasowym.

Tagi: Praw
Źródło: di.com.pl

W WP SportoweFakty transmisje ze szwedzkiej ligi żużla i skróty PGE Ekstraligi od nc+

Dodano: 08.08.2019 19:55 | 38 odsłon | 0 komentarzy


Portal WP SportoweFakty (Grupa Wirtualna Polska) poszerza ofertę dla kibiców żużla o transmisje ze szwedzkiej ligi oraz o nowe formaty wideo. Przy transmisjach z meczów żużlowych będzie współpracował z platformą nc+.

Źródło: https:

Referencyjne Radeony RX 5700 XT i RX 5700 mog� nied�ugo znikn�� z rynku

Dodano: 08.08.2019 15:59 | 34 odsłon | 0 komentarzy


Przy wprowadzeniu na rynek Radeonďż˝w RX 5700 XT i RX 5700 AMD zastosowaďż˝o znany od dďż˝uďż˝szego czasu schemat, wedďż˝ug ktďż˝rego najpierw do sprzedaďż˝y trafiajďż˝ wy��cznie wersje referencyjne nowych kart. Na konstrukcje autorskie musimy poczekaďż˝ jeszcze kilka dni, ale liczymy, ďż˝e sprostajďż˝ oczekiwaniom. Wyglďż˝da natomiast na to, ďż˝e wraz z premierďż˝ „nie referentďż˝w” standardowe warianty kart Navi juďż˝ niedďż˝ugo zupeďż˝nie zniknďż˝ z rynku.

Tagi: Praw, Name, Radeona
Źródło: https:

Samsung Galaxy Book S - zapowiedź laptopa ze Snapdragonem 8cx

Dodano: 08.08.2019 13:30 | 41 odsłon | 0 komentarzy


Wczoraj odbyła się konferencja Samsung Galaxy Unpacked, na której koreański producent zaprezentował swoje nowości na drugą połowę roku. Oczywiście najwięcej czasu zarezerwowano dla smartfonów Galaxy Note 10 oraz Note 10+, niemniej jednak to nie były wszystkie nowości zaprezentowane tego wieczoru. Firma oficjalnie również ujawniła wygląd i specyfikację laptopa Galaxy Book S, o którym pisaliśmy po raz pierwszy raptem trzy dni temu. Potwierdzono nie tylko wygląd, ale również zastosowanie SoC od Qualcomma. Przy czym nie chodzi o Snapdragona 855 jak sugerowano wcześniej, a chip Snapdragon 8cx, który został już w pełni przygotowany pod laptopy. Dzięki niemu mamy otrzymać m.in. bardzo długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym, sięgającym nawet 23 godzin.

Źródło: https:

Tencent chce kupić 10 procent udziałów w Universal Music Group. Trwają rozmowy z Vivendi

Dodano: 07.08.2019 20:42 | 35 odsłon | 0 komentarzy


Chiński holding technologiczny Tencent prowadzi negocjacje w sprawie przejęcia 10 procent udziałów w należącym do Vivendi koncernie muzycznym Universal Music Group. Przy wycenie firmy na poziomie 30 mld euro wartość transakcji może sięgać 3 mld euro. Według zapowiedzi po zakupie przez kolejny rok Tencent będzie posiadał opcję objęcia kolejnych 10 proc. udziałów w UMG.

Źródło: https:

Rocket League porzuca loot boksy

Dodano: 07.08.2019 8:20 | 38 odsłon | 0 komentarzy


Przy tej zmianie twórcy gry, jak mówią, wzorują się na Fortnicie.

Tagi: Praw, League
Źródło: https:

Rocket League porzuca loot boksy

Dodano: 07.08.2019 8:20 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Przy tej zmianie twórcy gry, jak mówią, wzorują się na Fortnicie.

Tagi: Praw, League
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone