wtorek, 21 stycznia 2020 r.  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Wiadomości z tagiem Pozwala  RSS
WP Pilot z nową aplikacją Android TV. W ofercie 90 kanałów TV na żywo

Dodano: 09.01.2020 15:01 | 38 odsłon | 0 komentarzy


WP Pilot udostępnił nową aplikację dedykowaną telewizorom i innym urządzeniom działającym w systemie Android TV. Pozwala na oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem.

Źródło: feedproxy.google.com

Nowy standard UHS-III pozwoli na transfer do 624 MB/s!

Dodano: 05.12.2019 9:41 | 45 odsłon | 0 komentarzy


SD Card Association ogłosiła wprowadzenie nowego standardu określającego wydajność kart pamięci z rodziny SD: UHS-III. Pozwala on na transfer na poziomie nawet 624 MB/s!

Tagi: Catz, Pozwala
Źródło: www.chip.pl

Facebook wprowadza narzędzie Photo Transfer Tool. Pozwoli przenosić zdjęcia do Google Photos

Dodano: 03.12.2019 20:46 | 53 odsłon | 0 komentarzy


Facebook wprowadził w ograniczonym zakresie rozwiązanie o nazwie Photo Transfer Tool. Pozwala ono w wygodny sposób przenosić zdjęcia zgromadzone na koncie w serwisie do innych serwisów, na razie na platformę Google Photos. Na początek opcja jest dostępna jedynie dla użytkowników w Irlandii.

Źródło: https:

Strona Fake Friday sprawdzi ceny produktów. Wykryje manipulacje sprzedawców w Czarny Piątek

Dodano: 28.11.2019 20:00 | 63 odsłon | 0 komentarzy


Niedługo przed tegorocznym Czarnym Piątkiem w sieci pojawiła się strona o nazwie Fake Friday. Pozwala ona na prześledzenie cen konkretnych produktów w przeszłości i sprawdzenie, czy określony sprzedawca nie zawyżył jej wcześniej by sugerować korzystne zniżki w Czarny Piątek.

Źródło: https:

Universal Music wprowadza aplikację Universal Music Artists. Pozwala artystom śledzić dane z serwisów streamingowych

Dodano: 26.11.2019 20:43 | 44 odsłon | 0 komentarzy


Należąca do koncernu Vivendi wytwórnia Universal Music udostępniła aplikację o nazwie Universal Music Artists. Dzięki niej twórcy i wykonawcy nagrywający dla Universal Music mogą śledzić w jednym miejscu statystyki dotyczące odtworzeń w muzycznych serwisach streamingowych, a także dane pochodzące z platform społecznościowych.

Tagi: Music, Pozwala
Źródło: https:

Promocja od Banggood na smartfony, soundbary i oczyszczacze

Dodano: 23.11.2019 8:00 | 57 odsłon | 0 komentarzy


Chińskie marki elektroniki użytkowej już dawno temu przestały kojarzyć się z tandetą i podróbkami. Trzymając się sprawdzonych firm jak chyba najbardziej rozpoznawalne w Polsce Xiaomi często otrzymujemy urządzenia o podobnej lub lepszej specyfikacji niż u renomowanej, zachodniej konkurencji. Nic więc dziwnego, że coraz chętniej zamawiamy sprzęt prosto z Chin. Pozwala to dostać go przed oficjalnym debiutem w Europie, często też zdecydowanie taniej niż w sklepach stacjonarnych. Dzisiaj skupimy się na internetowej, chińskiej platformie Banggood. Przygotowała ona bowiem kolejny zestaw kodów zniżkowych dla czytelników PurePC na produkty marek takich jak Xiaomi, Sharp czy Blitzwolf.

Źródło: https:

Opera 65 do pobrania. Można sprawdzić kto nas śledzi

Dodano: 15.11.2019 20:44 | 80 odsłon | 0 komentarzy


Opera Software udostępniła nową, oznaczoną numerem 65, wersję przeglądarki internetowej Opera dla komputerów z systemem Windows, macOS i Linux. Pozwala ona teraz zobaczyć skrypty śledzące, które blokuje, a także wprowadza nowy wygląd paska adresowego, zakładek i historii.

Źródło: https:

Instagram startuje z funkcją Reels pozwalającą nagrywać teledyski. Chce konkurować z TikTokiem

Dodano: 13.11.2019 20:51 | 86 odsłon | 0 komentarzy


Należąca do Facebooka aplikacja Instagram udostępniła nową funkcję o nazwie Reels. Pozwala ona na rejestrowanie przez użytkowników autorskich teledysków z gotowym muzycznym podkładem, a następnie publikowanie tych materiałów w sekcji Stories. Wprowadzając nowe rozwiązanie Instagram może stać się bezpośrednim konkurentem dla TikToka, najbardziej popularniej na świecie aplikacji o podobnej funkcjonalności.

Źródło: https:

Nowa aplikacja InPostu pozwoli otworzyć zdalnie skrytkę z przesyłką w paczkomacie

Dodano: 12.11.2019 20:40 | 66 odsłon | 0 komentarzy


Firma InPost, operator zajmujący się dostarczaniem przesyłek za pośrednictwem sieci paczkomatów udostępnił nową wersję swojej aplikacji mobilnej. Pozwala ona między innymi na zdalne otwieranie skrytek z paczkami oraz lokalizowanie w paczkomacie tej komórki, w której znajduje się paczka dla konkretnego adresata.

Tagi: Pozwala
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone