poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Oznacza  RSS
Paged Out! - anglojęzyczny, darmowy e-zin o hackingu, retro i IT

Dodano: 13.08.2019 13:00 | 25 odsłon | 0 komentarzy


W sieci pojawił się pierwszy numer darmowego e-magazynu (w formie pliku PDF), który zajmuje się szeroką tematyką IT, taką jak hacking, programowanie, komputery retro, demoscena czy elektronika. Jak piszą sami założyciele magazynu, Paged Out! to eksperymentalny projekt, w którym każdy artykuł zajmuje wyłącznie jedną stronę. Zapewni to skondensowaną formę, która nie powinna zanudzić czytelników, zwłaszcza że magazyn napisany jest w całości w języku angielskim. Jest on tworzony przez społeczność dla społeczności i prowadzony przez Gynvaela Coldwinda, który twierdzi, że Page Out! nie jest tworzony dla zysku. Oznacza to, że kolejne numery także będą darmowe, zawsze gotowe do pobrania.

Tagi: Pada, Oznacza, Jena
Źródło: https:

Kartą, smartfonem, czy zegarkiem?

Dodano: 30.07.2019 15:58 | 37 odsłon | 0 komentarzy


Bank Pekao S.A. udostępnił płatności zbliżeniowe Garmin Pay i Fitbit Pay. Oznacza to, że wystarczy tylko kilka naszych ruchów, aby skorzystać z opcji płacenia zegarkiem.

Źródło: di.com.pl

Apple kupiło segment modemów Intela

Dodano: 27.07.2019 21:30 | 30 odsłon | 0 komentarzy


Plotka w końcu się potwierdziła. Intel i Apple doszły do porozumienia, na mocy którego firma z Cupertino nabędzie większościowy pakiet udziałów w segmencie modemów niebieskich. Oznacza to przejęcie patentów, technik oraz doświadczonego zespołu, odpowiedzialnego za rozwiązania, z których korzystał producent iPhone’ów. Co konkretnie zyska Apple? Tego dowiecie się w dalszej części newsa.

Źródło: https:

Recenzja Beyond: Two Souls - historia, emocje, sci-fi i... masa QTE

Dodano: 27.07.2019 12:00 | 37 odsłon | 0 komentarzy


QTE, czyli quick time events... Jedni owego rozwiązania w grze nie mogą wprost zdzierżyć, inni zaś uważają, że bez tego elementu nie mogłyby powstać dobre gry, opisywane czasami także jako interaktywne filmy. Beyond: Two Souls to kolejna produkcja studia Quantic Dream, która to debiutowała oryginalnie na PlayStation 3, później zaś po stosownych poprawkach (m.in. graficznych), również na PlayStation 4 i która po latach pojawiła się na pecetach, dzięki platformie Epic Games. Jest to też kolejna gra, bazująca na wspomnianym nie od parady QTE. Oznacza to tyle, że - niemal identycznie jak we wcześniejszej produkcji studia pt. Heavy Rain - fabułę będziemy pchali tu do przodu przyciskając od czasu do czasu wyświetlające się na ekranie klawisze bądź przyciski kontrolera. Około 70% gry (której przejście zajęło mi w granicach 16 godzin), to raczej bierne oglądanie cutscenek. Ale nie oceniajmy książki po okładce, a recenzowanej gry po samym QTE. Ma ona bowiem do zaoferowania nieco więcej.

Źródło: https:

Apple kupi�o segment modem�w Intela

Dodano: 26.07.2019 11:34 | 36 odsłon | 0 komentarzy


Plotka w koďż˝cu siďż˝ potwierdziďż˝a. Intel i Apple doszďż˝y do porozumienia, na mocy ktďż˝rego firma z Cupertino nabďż˝dzie wiďż˝kszoďż˝ciowy pakiet udzia��w w segmencie modemďż˝w niebieskich. Oznacza to przejďż˝cie patentďż˝w, technik oraz doďż˝wiadczonego zespoďż˝u, odpowiedzialnego za rozwiďż˝zania, z ktďż˝rych korzystaďż˝ producent iPhone’ďż˝w. Co konkretnie zyska Apple? Tego dowiecie siďż˝ w dalszej czďż˝ci newsa.

Źródło: https:

McDonald's współpracuje w USA z dostawcą posiłków DoorDash

Dodano: 18.07.2019 20:50 | 34 odsłon | 0 komentarzy


McDonald's wprowadził w USA opcję dostawy przez DoorDash. Oznacza to, że klienci mogą korzystać z usług innego dostawcy niż UberEats.

Tagi: Oznacza
Źródło: https:

AMD kończy produkcję Radeona VII

Dodano: 12.07.2019 17:21 | 91 odsłon | 0 komentarzy


Serwis Cowcotland informuje, że AMD zaprzestało produkcji Radeona VII i nie przyjmuje już nowych zamówień na ten akcelerator. Oznacza to, że opisywana karta zakończyła swój żywot i pozostanie w ofercie producenta z Sunnyvale aż do wyczerpania zapasów magazynowych. Potem zostanie zapewne zastąpiona przez nową konstrukcję, zbudowaną w oparciu o GPU N...

Źródło: twojepc.pl

Narzędzia od Synopsys i Cadence uzyskały certyfikat zgodności z technologią 5LPE od Samsunga

Dodano: 10.07.2019 5:01 | 126 odsłon | 0 komentarzy


Samsung Foundry nadał właśnie certyfikaty zgodności z litografią 5LPE dwóm narzędziom wspomagającym projektowanie układów scalonych: Synopsys Fusion Design Platform oraz Cadence Full-Flow Digital Solution. Oznacza to, że oba zestawy sprostały wymogom stawianym przez południowo koreańskiego producenta i pozytywnie przeszły wszystkie testy. W ich tra...

Źródło: twojepc.pl

Narzędzia od Synopsys i Cadence uzyskały certyfikat zgodności z technologią 5LPE od Samsunga

Dodano: 10.07.2019 5:01 | 55 odsłon | 0 komentarzy


Samsung Foundry nadał właśnie certyfikaty zgodności z litografią 5LPE dwóm narzędziom wspomagającym projektowanie układów scalonych: Synopsys Fusion Design Platform oraz Cadence Full-Flow Digital Solution. Oznacza to, że oba zestawy sprostały wymogom stawianym przez południowo koreańskiego producenta i pozytywnie przeszły wszystkie testy. W ich tra...

Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone