czwartek, 22 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda
Wiadomości z tagiem Origins  RSS
Hellblade oraz Moonlighter dołączają do Humble Monthly!

Dodano: 08.06.2019 19:00 | 88 odsłon | 0 komentarzy


W ciągu dwóch ostatnich miesięcy w ramach abonamentu Humble Monthly, subskrybenci mogli między innymi otrzymać na własność Assassin’s Creed: Origins oraz Call of Duty: Black Ops 4. W czerwcu poza najnowszą odsłoną COD, pozostałymi tytułami w ofercie Humble są: 911 Operator + Special Resources DLC, Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered, Duskers, Paratopic, Pool Panic, oraz Macdows 95 (Humble Original). Ich łączna rynkowa wartość to 139,43 dolara. Tymczasem Humble ogłosiło również nowe tytuły na lipiec i zanosi się na naprawdę mocny miesiąc. Jeśli zdecydujemy się na zakup abonamentu teraz, bądź opłacamy go długoterminowo, to możemy bowiem już pobrać Hellblade: Senua’s Sacrifice oraz Moonlighter.

Źródło: https:

Assassin’s Creed Ragnarok - Kolejna odsłona w świecie Wikingów?

Dodano: 08.04.2019 12:00 | 168 odsłon | 0 komentarzy


Ostatnie dwie części Assassin's Creed (mowa o Origins i Odyssey), cieszyły się dobrymi ocenami, choć trzeba przyznać, że gracz mający wadę kilku dioptrii raczej nie zauważyłby wielkiej różnicy między tymi dwoma odsłonami. Podobnie jak Far Cry, tak i Assassin's Creed może niebawem wyeksploatować swoją formułę, więc aby zatrzymać graczy przy sobie, musi zgotować im coś odświeżającego. Kolejne "gorące piaski" będą tylko powtórką z rozrywki, Nic więc dziwnego, że przebąkuje się o nowych częściach umieszczonych w Japonii czy w świecie Wikingów. O tych ostatnich znów zrobiło się głośno, za sprawą znanego dziennikarza Kotaku - Jasona Schreiera.

Źródło: https:

Test wydajności Assassin’s Creed: Odyssey PC - Grecka tragedia?

Dodano: 10.10.2018 19:00 | 299 odsłon | 0 komentarzy


Wszystkie wielkoformatowe odsłony Assassin’s Creed zaczynały ze stosunkowo wysokimi wymaganiami sprzętowymi, powodując w momencie premiery ogromne niezadowolenie wśród posiadaczy blaszaków, nawet pomimo naprawdę solidnej oprawy audiowizualnej. Odnoszę jednak wrażenie, że starsze wcielenia wypadały pod względem zasobożerności znacznie gorzej, natomiast w momencie wprowadzenia Assassin’s Creed: Origins optymalizacja nabrała jakiegoś znaczenia. Najbliższa okazja do zweryfikowania zdolności programistów Ubisoftu nadarza się dzisiaj, ponieważ niedawno zadebiutował Assassin’s Creed: Odyssey, najnowszy rozdział niekończącej się opowieści tworzonej od przeszło dekady... Pytanie czy rozegrana zostanie kolejna wielka grecka tragedia? Sami zobaczcie wykresy wydajności...

Źródło: https:

Assassin's Creed Odyssey: sprzedaż dosłownie zniszczyła Origins

Dodano: 08.10.2018 12:30 | 276 odsłon | 0 komentarzy


5 października tego roku nareszcie przyniósł nam nową odsłonę serii Assassin's Creed. Fani nie naczekali się jednak jakoś szczególnie długo na powrót marki, zważywszy na ubiegłoroczne Assassin's Creed Origins, które pojawiło się dokładnie 27 października 2017. O ile już Origins przyniósł Ubisoftowi ogromne pieniądze ze sprzedaży (trzeci kwartał 2017 zakończony z kwotą 725 mln. euro), to jak czytamy na portalu Tweaktown, w przypadku Odyssey, przychodów ma być już tylko więcej. Pierwsza liczba, która powinna wystarczająco unaocznić dysonans pomiędzy Origins a Odyssey to 66%. O tyle bowiem więcej graczy "odpaliło" już Odyssey w porównaniu do Origins w takim samym odstępie czasu od premiery obu tytułów.

Źródło: https:

W The Culling gra się teraz za darmo

Dodano: 15.09.2018 13:30 | 271 odsłon | 0 komentarzy


The Culling: Origins #x2013; taki tytu#x142; nosi nowy rozdzia#x142; w historii tej produkcji typu battle royale stworzonej przez ekip#x119; Xaviant. Gra przesz#x142;a na model Free2Play, wi#x119;c ka#x17C;dy ch#x119;tny mo#x17C;e bawi#x107; si#x119; przy niej bez op#x142;at.

Tagi: Origins
Źródło: www.benchmark.pl

Assassin's Creed: Odyssey - poznaliśmy wymagania sprzętowe

Dodano: 08.09.2018 14:00 | 293 odsłon | 0 komentarzy


Do debiutu kolejnej części sagi Assassin's Creed, czyli Odyssey pozostał już niecały miesiąc - gra debiutuje w tym roku wyjątkowo szybko, bo już 5 października (dla osób zamawiających przed premierą w sklepie UbiShop nawet wcześniej, bo 2 października). Jak już powszechnie wiadomo tym razem trafimy do czasów Wielkiej Wojny Peloponeskiej między Grecją a Spartą, a nam przyjdzie wcielić się w Kassandrę lub Alexiosa - potomków Leonidasa. O samej grze wiadomo już całkiem sporo, natomiast teraz przyszedł czas na ogłoszenie wymagań sprzętowych wersji PC. Ubisoft ponownie jednak określił parametry desktopów wyłącznie z myślą o graniu w 30 klatkach i pod tym względem wymagania wyglądają na nieco wyższe niż przy Origins - zwłaszcza w kontekście użytych kart graficznych.

Źródło: https:

Assassin's Creed: Odyssey będzie znacznie większe niż Origins

Dodano: 27.08.2018 15:00 | 313 odsłon | 0 komentarzy


Dzieli nas jeszcze ponad miesiąc od zagrania w Assassin's Creed: Odyssey. Dla tych najbardziej niecierpliwych mamy jednak pewien smakołyk już dziś. Do Sieci wyciekła mapa obszeru otwartego świata gry. Pochodzi ona z gameplay'u jaki zademonstrowano podczas tegorocznego Gamescomu. Gra ma kłaść nacisk na bitwy morskie, toteż mapa w przeważającej części składa się z obszarów wodnych. Porównując nową mapę w Assassin's Creed: Odyssey z tą, którą dostaliśmy w Assassin's Creed: Origins w oczy rzuca się rozmiar tej pierwszej. W Odyssey podróżować będziemy po świecie o 62% większym niż w hicie z ubiegłego roku. Złośliwcy mogą jednak zauważyć, że niekoniecznie musi przełożyć się to na dłuższy gameplay z prostej przyczyny: obszary wodne z pewnością nie będą oferowały przygód na każdym kolejnym kilometrze.

Źródło: https:

HDR w grach zostanie zoptymalizowany przez firmy z branży

Dodano: 18.08.2018 14:30 | 322 odsłon | 0 komentarzy


HDR w grach nadal nie jest czymś ogólnodostępnym - wprawdzie pojawiają się kolejne gry z segmentu AAA wykorzystujące szeroką rozpiętość tonalną, jednak częściej technika ta wykorzystywana jest w grach konsolowych tj. Horizon: Zero Dawn, God of War czy Marvel's Spider-Man. Zdarzają się przypadki implementacji HDR na wszystkich platformach czego przykładem jest np. Assassin's Creed: Origins (choć tutaj HDR na PC zadebiutował później niż na konsolach), Far Cry 5 czy Resident Evil VII. W przypadku Wiedźmina 3 z kolei HDR wprowadzono wyłącznie na konsolach. Brak jednolitej specyfikacji czy sposobu jego implementacji sprawia, że często producenci z niego rezygnują. Pomocą może okazać się nowo założona grupa HDR Gaming Interest Group, której celem będzie optymalizacja techniki HDR na PC oraz konsolach.

Źródło: https:

Assassin’s Creed Odyssey: Twórcy opowiadają o walce i rozwoju postaci [WIDEO]

Dodano: 11.08.2018 20:33 | 576 odsłon | 0 komentarzy


Weterani Origins wiedzą, czego mniej więcej się spodziewać.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone