poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Onet  RSS
Wiceminister sprawiedliwości rezygnuje. Onet ujawnił, że ustalał z hejterką, jak oczerniać sędziów m.in. w „Alarmie!” TVP1

Dodano: 21.08.2019 21:28 | 27 odsłon | 0 komentarzy


Onet ujawnił, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak ustalał z internautką, jak rozpowszechniać materiały mające kompromitować sędziów krytykujących reformę sądownictwa. Omawiali m.in. reportaż o sędzim Piotrze Gąciarku, którzy pod koniec maja ub.r. wyemitowano w „Alarmie!” TVP1. We wtorek Piebiak zrezygnował z funkcji wiceministra i zapowiedział pozwanie Onetu.

Tagi: Onet
Źródło: https:

Onet najbardziej opiniotwórczy w lipcu, rekord Wirtualnemedia.pl

Dodano: 20.08.2019 20:45 | 36 odsłon | 0 komentarzy


Portal Onet otwiera lipcowy ranking najczęściej cytowanych mediów, który przygotowuje Instytut Monitorowania Mediów. Podium uzupełniają Wirtualna Polska oraz telewizja TVN24. Portal Wirtualnemedia.pl kolejny miesiąc znalazł się w czołówce najczęściej cytowanych serwisów internetowych.

Źródło: https:

Onet przeprasza syna kobiety zabitej przez hitlerowców za zdjęcie przy tekście o wojennej prostytucji

Dodano: 11.08.2019 10:00 | 42 odsłon | 0 komentarzy


Na Onet.pl (Ringier Axel Springer Polska) zaczęto wyświetlać przeprosiny skierowane do Krystiana Brodackiego, syna kobiety rozstrzelanej przez Niemców w czasie II wojny światowej. To realizacja prawomocnego wyroku dotyczącego zdjęcia kobiet zabitych w Palmirach, które na portalu ilustrowało tekst na temat prostytucji i romansów Polek z niemieckimi żołnierzami.

Tagi: Onet
Źródło: https:

Onet przeprasza za błędne zdjęcie przy tekście o Marszu Równości w Płocku. „To nie było celowe”

Dodano: 11.08.2019 9:00 | 40 odsłon | 0 komentarzy


W artykule Onetu na temat Marszu Równości w Płocku omyłkowo zamieszczono zdjęcie z podobnej demonstracji w czeskiej Pradze. Fotografię szybko zmieniono, a portal przeprosił za błąd. - Umieszczenie tej grafiki w naszym materiale nie było celowe - zaznaczył.

Tagi: Onetu, Onet
Źródło: https:

Onet pomaga ludności Jemenu akcją #helpyemen

Dodano: 08.08.2019 20:41 | 50 odsłon | 0 komentarzy


Onet wspiera zbiórkę pieniędzy na walkę z kryzysem humanitarnym w Jemenie. Partnerami akcji #helpyemen są UNICEF, Polska Akcja Humanitarną oraz Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej.

Źródło: https:

Onet musi przeprosić i zapłacić 100 tys. zł za zdjęcie rozstrzelanych kobiet przy tekście o prostytucji w czasie wojny

Dodano: 02.08.2019 21:05 | 59 odsłon | 0 komentarzy


Sąd Apelacyjny w Krakowie orzekł, że Ringier Axel Springer Polska musi zapłacić Krystianowi Brodackiemu 100 tys. zł zadośćuczynienia i emitować przeprosiny przez tydzień na stronie głównej Onetu. Powodem jest naruszenie dóbr osobistych poprzez publikację archiwalnej fotografii z kobietami prowadzonymi w 1940 roku na rozstrzelanie jako zapowiedzi tekstu o prostytucji podczas II wojny światowej.

Tagi: Onet, Polska
Źródło: https:

Onet i Fakt.pl po krytyce usunęły zdjęcia „najładniejszych dziewczyn Powstania Warszawskiego”

Dodano: 02.08.2019 20:01 | 45 odsłon | 0 komentarzy


W czwartek po południu na Fakt.pl i stronie głównej Onetu ukazał się tekst „Oto najładniejsze dziewczyny Powstania Warszawskiego”. Po krytycznych komentarzach szybko został usunięty z obu portali. - Ten tekst nie powinien był się znaleźć na łamach Onetu - tłumaczy dyrektor programowy portalu Bartosz Węglarczyk.

Tagi: Onetu, Onet
Źródło: https:

Onet uruchomił newsletter z dobrymi wiadomościami

Dodano: 25.07.2019 20:53 | 57 odsłon | 0 komentarzy


Wystartował nowy newsletter Onetu (Ringier Axel Springer Polska) - z dobrymi wiadomościami. Co tydzień Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny serwisu, będzie udostępniać za pośrednictwem newslettera tylko dobre newsy.

Tagi: Onetu, Onet
Źródło: https:

Onet bada gotowość użytkowników do płacenia za treści. „Nie ma planów zamknięcia portalu za paywallem”

Dodano: 22.07.2019 20:54 | 66 odsłon | 0 komentarzy


Serwis Onet zamieścił na swoich stronach ankietę, w której pyta użytkowników o ich skłonność do płacenia za dostęp do portalu pozbawionego reklam. Serwis zdecydowanie zastrzega że nie jest to zapowiedź wprowadzenia płatnej wersji Onetu. - Nie ma planów zamknięcia Onetu za paywallem. Sprawdzamy jedynie preferencje użytkowników dotyczące wprowadzenia płatnych treści do naszych serwisów - wyjaśnia w komunikacie dla Wirtualnemedia.pl Ringier Axel Springer Polska, właściciel Onetu.

Tagi: Onetu, Serwis, Onet
Źródło: https:

1 sierpnia start platformy 1939 Na żywo. Projekt wesprą Onet i VoD.pl

Dodano: 16.07.2019 19:30 | 93 odsłon | 0 komentarzy


W czwartek, 1 sierpnia wystartuje 1939 Na żywo - platforma internetową upamiętniającą 80. rocznicę inwazji hitlerowskich Niemiec na Polskę. Tworzony przez Viasat World i Future History 10-tygodniowy projekt wesprą Onet i VoD.pl.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone