środa, 22 stycznia 2020 r.  Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Wiadomości z tagiem Narzędzie  RSS
Instagram wprowadza obsługę wiadomości w wersji desktopowej. Na początek testy

Dodano: 16.01.2020 20:41 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Instagram zapowiedział, że do przeglądarkowej wersji platformy wprowadzi obsługę prywatnych wiadomości wymienianych przez użytkowników. Narzędzie ma oferować te same możliwości co w aplikacji mobilnej, a jego wprowadzenie jest odpowiedzią na postulaty internautów.

Źródło: https:

Internet zbyt wolny? Narzędzie UKE pomoże zareklamować usługę

Dodano: 26.12.2019 10:14 | 68 odsłon | 0 komentarzy


Polacy płacą za internet stacjonarny średnio 51,5 zł miesięcznie, a głównym kryterium wyboru usługi są cena i prędkość transmisji - wynika z badań UKE. Jeśli konsument wykaże, że jakość internetu jest niezgodna z umową, może zareklamować usługę. Sprawdzeniu szybkości łącza służy narzędzie certyfikowane przez UKE. Do tej pory wykonano już ponad 440 tys. takich pomiarów - w tym blisko 30 tys. certyfikowanych, przeprowadzanych w specjalnych warunkach, które mogą stanowić podstawę do reklamacji usługi.

Źródło: feedproxy.google.com

AMD wprowadza biblioteki FEMFX do symulacji odkształceń w grach

Dodano: 18.12.2019 5:44 | 67 odsłon | 0 komentarzy


AMD oddało w ręce deweloperów nowe biblioteki do tworzenia zaawansowanych modeli zachowania i destrukcji obiektów w grach. Narzędzie o nazwie FEMFX korzysta z metody FEM (Metoda Elementu Skończonego) do realistycznego symulowania wytrzymałości materiału, jego naprężenia, a także odkształcania. Jest to zaawansowana metoda rozwiązywania układów równa...

Źródło: twojepc.pl

Wills Integrated i Koda Bots wdrażają chatbota Moico

Dodano: 24.07.2019 22:00 | 183 odsłon | 0 komentarzy


Wrocławski dostawca internetu Moico ma własnego chatbota. Narzędzie przygotowały lokalne agencje z Wrocławia - Wills Integrated i Koda Bots.

Źródło: https:

NVIDIA FrameView - nowe narzędzie do diagnostyki pracy GPU

Dodano: 10.07.2019 18:00 | 205 odsłon | 0 komentarzy


Obecnie przy diagnostyce poszczególnych komponentów najczęściej wybieranym narzędziem jest MSI Afterburner, który dodatkowo w połączeniu z HWiNFO jest w stanie pokazać bardzo dużo parametrów podczas grania - temperatury podzespołów, pobór mocy, taktowanie procesora czy ilość zajętej pamięci RAM. Narzędzie od MSI jest na tyle rozbudowane, że całkowicie przyćmiło Frapsa, który niestety do dzisiaj nawet nie doczekał się oficjalnego wsparcia dla API DirectX 12. Wydawało się, że przy takiej kombinacji, jakim jest Afterburner oraz HWiNFO nikt więcej nie pokusi się o wypuszczenie zbliżonego oprogramowania. Tym bardziej zaskakująca jest więc decyzja NVIDII by wypuścić program diagnostyczny o nazwie FrameView.

Źródło: https:

Narzędzia od Synopsys i Cadence uzyskały certyfikat zgodności z technologią 5LPE od Samsunga

Dodano: 10.07.2019 5:01 | 242 odsłon | 0 komentarzy


Samsung Foundry nadał właśnie certyfikaty zgodności z litografią 5LPE dwóm narzędziom wspomagającym projektowanie układów scalonych: Synopsys Fusion Design Platform oraz Cadence Full-Flow Digital Solution. Oznacza to, że oba zestawy sprostały wymogom stawianym przez południowo koreańskiego producenta i pozytywnie przeszły wszystkie testy. W ich tra...

Źródło: twojepc.pl

Google udostępnia w Polsce platformę Market Finder. Narzędzie pomoże firmom działać na zagranicznych rynkach

Dodano: 26.06.2019 20:41 | 171 odsłon | 0 komentarzy


Koncern Google udostępnił polskim użytkownikom platformę o nazwie Market Finder. Darmowe narzędzie umożliwia firmom porównywanie potencjału rynkowego różnych państw dla określonej branży i zaplanowanie kampanii marketingowej.

Źródło: https:

Narzędzia i maszyny niezbędne do majsterkowania

Dodano: 25.06.2019 11:15 | 180 odsłon | 0 komentarzy


Każdemu zaradnemu mężczyźnie, któremu nieobce są rozmaite prace domowe, zwane ogólnie majsterkowaniem, przyda się zestaw niezawodnych narzędzi i maszyn. Zestaw profesjonalnych narzędzi i urządzeń jest podstawą funkcjonowania różnego rodzaju warsztatów stanowiąc główne wyposażenie tego miejsca pracy. Zestawy narzędzi to również produkty dla wszystkich, którzy lubią majsterkować czy wykonywać naprawy w domu czy na działce.  Dlatego jeśli majsterkowanie stanowi Twoją pasję warto uzupełnić narzędzia o dodatkowe, nowoczesne elementy, które z pewnością przydadzą się w domu i w warsztacie. Narzędzia zasilane na akumulator zapewniają wygodny sposób pracy w każdych warunkach.

Źródło: di.com.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone