poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Narzędzie  RSS
Wills Integrated i Koda Bots wdrażają chatbota Moico

Dodano: 24.07.2019 22:00 | 65 odsłon | 0 komentarzy


Wrocławski dostawca internetu Moico ma własnego chatbota. Narzędzie przygotowały lokalne agencje z Wrocławia - Wills Integrated i Koda Bots.

Źródło: https:

NVIDIA FrameView - nowe narzędzie do diagnostyki pracy GPU

Dodano: 10.07.2019 18:00 | 89 odsłon | 0 komentarzy


Obecnie przy diagnostyce poszczególnych komponentów najczęściej wybieranym narzędziem jest MSI Afterburner, który dodatkowo w połączeniu z HWiNFO jest w stanie pokazać bardzo dużo parametrów podczas grania - temperatury podzespołów, pobór mocy, taktowanie procesora czy ilość zajętej pamięci RAM. Narzędzie od MSI jest na tyle rozbudowane, że całkowicie przyćmiło Frapsa, który niestety do dzisiaj nawet nie doczekał się oficjalnego wsparcia dla API DirectX 12. Wydawało się, że przy takiej kombinacji, jakim jest Afterburner oraz HWiNFO nikt więcej nie pokusi się o wypuszczenie zbliżonego oprogramowania. Tym bardziej zaskakująca jest więc decyzja NVIDII by wypuścić program diagnostyczny o nazwie FrameView.

Źródło: https:

Narzędzia od Synopsys i Cadence uzyskały certyfikat zgodności z technologią 5LPE od Samsunga

Dodano: 10.07.2019 5:01 | 126 odsłon | 0 komentarzy


Samsung Foundry nadał właśnie certyfikaty zgodności z litografią 5LPE dwóm narzędziom wspomagającym projektowanie układów scalonych: Synopsys Fusion Design Platform oraz Cadence Full-Flow Digital Solution. Oznacza to, że oba zestawy sprostały wymogom stawianym przez południowo koreańskiego producenta i pozytywnie przeszły wszystkie testy. W ich tra...

Źródło: twojepc.pl

Google udostępnia w Polsce platformę Market Finder. Narzędzie pomoże firmom działać na zagranicznych rynkach

Dodano: 26.06.2019 20:41 | 72 odsłon | 0 komentarzy


Koncern Google udostępnił polskim użytkownikom platformę o nazwie Market Finder. Darmowe narzędzie umożliwia firmom porównywanie potencjału rynkowego różnych państw dla określonej branży i zaplanowanie kampanii marketingowej.

Źródło: https:

Narzędzia i maszyny niezbędne do majsterkowania

Dodano: 25.06.2019 11:15 | 66 odsłon | 0 komentarzy


Każdemu zaradnemu mężczyźnie, któremu nieobce są rozmaite prace domowe, zwane ogólnie majsterkowaniem, przyda się zestaw niezawodnych narzędzi i maszyn. Zestaw profesjonalnych narzędzi i urządzeń jest podstawą funkcjonowania różnego rodzaju warsztatów stanowiąc główne wyposażenie tego miejsca pracy. Zestawy narzędzi to również produkty dla wszystkich, którzy lubią majsterkować czy wykonywać naprawy w domu czy na działce.  Dlatego jeśli majsterkowanie stanowi Twoją pasję warto uzupełnić narzędzia o dodatkowe, nowoczesne elementy, które z pewnością przydadzą się w domu i w warsztacie. Narzędzia zasilane na akumulator zapewniają wygodny sposób pracy w każdych warunkach.

Źródło: di.com.pl

Intel Performance Maximizer - program do OC już dostępny

Dodano: 19.06.2019 7:00 | 54 odsłon | 0 komentarzy


Zgodnie z zapowiedzią firma Intel udostępniła darmowy program Performance Maximizer, przeznaczony dla posiadaczy procesorów Core dziewiątej generacji. Narzędzie to służyć ma do automatyczne podkręcania tych układów i jest w pewnym sensie kopią AMD Ryzen Master. Podobną funkcję, OC Scanner, dla kart graficznych GeForce od pewnego czasu oferuje też NVIDIA. Intel Performance Maximizer może być używany tylko z procesorami, które mają odblokowane mnożniki. To akurat nie powinno nikogo dziwić. Performance Maximizer nie ma żadnych zaawansowanych funkcji - pozwala się uruchomić i oczekuje cierpliwości, aż program zakończy swoje testy.

Źródło: https:

GetResponse wprowadza narzędzie do rozwoju biznesu online

Dodano: 10.06.2019 15:36 | 48 odsłon | 0 komentarzy


Autofunnel to nowy produkt GetResponse, platformy do online marketingu. Narzędzie służy do automatyzacji działań marketingowych w internecie.

Źródło: https:

Nowa platforma Anny Streżyńskiej będzie motywować pracowników

Dodano: 10.05.2019 20:53 | 149 odsłon | 0 komentarzy


Carrotspot to nowa platforma ze stajni MC2 Innovations, którą zarządzają Anna Streżyńska i Arkadiusz Szczebiot. Narzędzie ma przede wszystkim motywować do lepszej pracy, ale i budować relacje między pracownikami oraz szefostwem.

Źródło: https:

Bonnier Business Polska uruchomił porównywarkę ubezpieczeń turystycznych

Dodano: 26.04.2019 21:30 | 166 odsłon | 0 komentarzy


Bonnier Business Polska w ramach porównywarki finansowej smart.bankier.pl rozszerzył swoją ofertę o zestawienie ubezpieczeń turystycznych. Narzędzie prezentuje teraz ponad 170 wariantów ubezpieczeń. Rozwiązanie uruchomiono wraz z firmą Kiosk Polis.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone