czwartek, 12 grudnia 2019 r.  Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Wiadomości z tagiem MORI  RSS
Corepunk: Poznajcie steampunkowe MMO inspirowane grami typu MOBA [WIDEO]

Dodano: 12.12.2019 16:43 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Autorzy zwracają uwagę na znaczenie mgły wojny.

Tagi: MORI
Źródło: https:

Test myszy Thermaltake Nemesis Switch Optical RGB - szał konfiguracji

Dodano: 29.11.2019 8:00 | 28 odsłon | 0 komentarzy


Nie tylko recenzenci mają trudny żywot, jeśli chodzi o kolejne, tak bardzo podobne konstrukcje. Również bardziej obeznani ze sprzętem komputerowym klienci wiedzą, że w dzisiejszych czasach graniczy z cudem, aby "upolować" coś wyjątkowego. Mowa nie tylko o myszach gamingowych. Mając do czynienia z wieloma urządzeniami, w naszej głowie tworzy się coś na kształt urządzenia idealnego. Idealny sensor, idealny kształt, idealne podświetlenie czy oprogramowanie - wszystko to na raz bardzo trudno jest dziś otrzymać. A nawet jeśli otrzymamy, to okazuje się, że design jakiś nie taki... A jeśli mamy "zachciewajkę" na mysz z wieloma przyciskami, dedykowaną grom RTS, MOBA czy MMO, odnalezienie "tej idealnej" graniczy z cudem, a przynajmniej jest mocno utrudnione z uwagi na niewiele modeli. Dlatego też mam przyjemność przedstawić nie najmłodszą już, jednak całkiem obiecującą (a co tam, nawet docenioną) mysz marki Thermaltake - Nemesis Switch Optical RGB.

Źródło: https:

FunPlus Phoenix mistrzami świata League of Legends Worlds 2019

Dodano: 10.11.2019 19:00 | 51 odsłon | 0 komentarzy


E-sport, który kiedyś był domeną krajów azjatyckich w ostatnich latach zdecydowanie zyskał na znaczeniu na całym świecie. Coraz więcej graczy i drużyn w coraz większej ilości tytułów zmaga się na poziomie profesjonalnym. Rośnie również publiczność oraz grono sponsorów, to już nie tylko marki stricte gamingowe, ale też wielkie firmy jak Oppo czy MasterCard. W ostatnich tygodniach uwaga fanów cyfrowej rozrywki skupiona była na grze MOBA w postaci League of Legends. Odbywały się bowiem mistrzostwa świata Worlds 2019, w których zmagały się drużyny z całego świata. W finale, który miał miejsce dzisiaj zmierzyło się europejskie G2 z polakiem w swoich szeregach oraz chińskie FunPlusPhoenix.

Źródło: https:

Dream of Gods: MOBA jakiej nie było

Dodano: 04.11.2019 14:43 | 104 odsłon | 0 komentarzy


Niedawno na portalu INDIEGOGO wystartowała zbiórka społecznościowa na projekt gry Dream Of Gods. Projekt o tyle interesujący, że jest to pierwsza polska inicjatywa, która chce dać nam powiew świeżości w gatunku MOBA

Źródło: https:

Genesis Xenon 770 to myszka, którą dostosujesz do swoich potrzeb

Dodano: 26.09.2019 13:57 | 62 odsłon | 0 komentarzy


Grasz w MOBA i potrzebujesz wielu dodatkowych przycisk#xF3;w pod kciukiem? A mo#x17C;e cenisz sobie pod tym wzgl#x119;dem minimalizm? W obu przypadkach, a szczeg#xF3;lnie wtedy, gdy twoja odpowied#x17A; zale#x17C;y od danego momentu, dobrze sprawdzi#x107; powinna si#x119; myszka Genesis Xenon 770.

Źródło: www.benchmark.pl

MSI Radeon RX 5700 GAMING X 8GB PCI-E GDDR6 FreeSync.

Dodano: 23.09.2019 23:40 | 178 odsłon | 0 komentarzy


Doskonałe wrażenia z gry są tworzone przez naginanie reguł. Zupełnie nowa seria Radeon RX 5700 z zasilaniem RDNA zapewnia wyjątkową wydajność i wysoką jakość w grach. Przejmij kontrolę dzięki serii Radeon RX 5700 i doświadcz potężnych, przyspieszonych gier dostosowanych do twoich potrzeb. GAME FIDELITY ACCELERATED Wysokowydajna architektura RDNA została zaprojektowana, aby znacznie ulepszyć funkcje, takie jak Radeon Image Sharpening, FidelityFX i technologie VR3, aby zapewnić maksymalną wydajność i oszałamiające wrażenia z gry. TWIN FROZR 7 Siódma generacja słynnego MSI TWIN FROZR Thermal Design oferuje najbardziej zaawansowaną technologię zapewniającą najwyższą wydajność chłodzenia. Posiada nowy TORX FAN 3.0 w połączeniu z przełomowymi osiągnięciami aerodynamicznymi. Oznacza to, że dzięki niskiej temperaturze zapewniona jest stabilna wydajność i cicha praca. DOŚWIADCZENIE Wykorzystaj w pełni swoją kartę graficzną MSI pod względem wydajności i skorzystaj z niemal nieograniczonych opcji dostosowywania dzięki dołączonemu oprogramowaniu. CENTRUM SMOKA Aby poprawić wrażenia z korzystania z oprogramowania MSI, postanowiliśmy skonsolidować jak najwięcej naszego oprogramowania w jednym zunifikowanym pakiecie. Cieszymy się, że możemy udostępnić pierwszą wersję tego gigantycznego projektu, który będzie znany jako Dragon Center. Ostatecznie Dragon Center będzie jedynym oprogramowaniem MSI, które należy zainstalować, aby uzyskać pełną funkcjonalność pulpitu MSI, karty graficznej, płyty głównej, a nawet sprzętu do gier. Dzięki koncepcji modułowej aplikacja automatycznie wykryje nowy sprzęt MSI po dodaniu. W zależności od sprzętu w systemie zaoferuje odpowiednie sterowniki oprogramowania dla konkretnej konfiguracji. TRYB TWÓRCY W DRAGON CENTER Nowa funkcja o nazwie Tryb twórcy została wbudowana w MSI Dragon Center. Tryb twórcy zapewnia funkcję automatycznego dostrajania, umożliwiającą korzystanie z aplikacji z najlepszymi możliwymi ustawieniami oraz zapewnia doskonałą obsługę i zwiększoną wydajność. Dopalacz MSI Afterburner to najbardziej rozpoznawalne i szeroko stosowane oprogramowanie do podkręcania kart graficznych. Zapewnia pełną kontrolę nad kartą graficzną i umożliwia monitorowanie kluczowych wskaźników systemu w czasie rzeczywistym. PRZYGOTUJ SIĘ DO VR Z MSI Aby doświadczyć imponującego świata wirtualnej rzeczywistości, wymagany jest sprzęt o wysokiej wydajności. MSI, wiodąca na świecie marka wysokiej klasy gier i eSportu, zapewnia właściwe porady, aby upewnić się, że Twój system jest gotowy na VR. Integracja najlepszych technologii z zalecanym sprzętem do gier MSI VR w celu zapewnienia płynnej pracy. Wraz z naszymi partnerami VR, MSI zapewnia graczom niezwykle realistyczne wrażenia VR, w których gry ożywają..., Cena: 1849,- zł

Źródło: https:

Valve nałożyło 20-letnie bany na toksycznych graczy w DOTA 2

Dodano: 19.09.2019 14:22 | 87 odsłon | 0 komentarzy


Bez przebaczenia. DOTA 2 to jedna z najpopularniejszych gier MOBA na świecie, i jak inne tego typu produkcje pełna jest niestety toksycznych graczy, którzy uprzykrzają rozgrywkę innym. Valve postanowiło w końcu coś z tym zrobić i ruszyło z falą banów, która dosięgnęła sporo osób. Ciekawsze jest jednak nie to, kto je otrzymał, ale na jak długo, bo tutaj właściciel platformy Steam nie miał litości.

Tagi: Valve, Steam, MORI
Źródło: https:

League of Legends obchodzi dziesiąte urodziny

Dodano: 18.09.2019 10:54 | 75 odsłon | 0 komentarzy


W przysz#x142;ym miesi#x105;cu najpopularniejsza gra MOBA b#x119;dzie obchodzi#x107; dziesi#x119;ciolecie istnienia. Z tej okazji Riot Games szykuje specjalne wydarzenie.

Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone