niedziela, 15 grudnia 2019 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Jorku  RSS
Vampire: The Masquerade – Coteries of New York: Poznajcie wampiry, od których zależy wasza przyszłość [WIDEO]

Dodano: 18.11.2019 14:24 | 26 odsłon | 0 komentarzy


W Nowym Jorku pomocna może się okazać każda para kłów.

Źródło: https:

Test Acer Helios 700 - Bardzo wydajny i chłodny notebook DTR

Dodano: 21.10.2019 8:00 | 103 odsłon | 0 komentarzy


W ciągu kilku ostatnich lat firma Acer zaprezentowała kilka bardzo ciekawych projektów notebooków, które akcentowały na zupełnie inne elementy niż urządzenia konkurencyjnych firm. Najpierw był Predator 21X, który wywołał ogromne poruszenie w branży, bowiem jako pierwsi wprowadzili do notebooka zakrzywiony ekran o przekątnej 21 cali. Później był Triton 700 z niecodziennym formatem touchpada. Zwieńczeniem działań producenta był Triton 900 z kartą NVIDIA GeForce RTX 2080 oraz obrotowym ekranem. Podczas konferencji next@acer w Nowym Jorku w kwietniu firma zaprezentowała notebooka Helios 700, będącego następcą bardzo udanego Heliosa 500. Sprzęt charakteryzuje się głównie zmianą położenia klawiatury i touchpada, dając dodatkowe miejsce układowi chłodzenia. Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku tygodni zapraszamy na pierwszy w Polsce test Acera Helios 700, który prezentuje wyjątkowo innowacyjne podejście do kwestii chłodzenia podzespołów.

Źródło: https:

Rekordowy lot już trwa. Prawie 20 godzin w samolocie

Dodano: 19.10.2019 10:08 | 28 odsłon | 0 komentarzy


Samolot z Nowego Jorku do Sydney już leci. To rekordowy, najdłuższy bezpośredni lot. Dla przyszłości transportu może okazać się przełomowy.

Tagi: Jorku
Źródło: https:

Microsoft Surface Neo - innowacyjny sprzęt z dwoma ekranami

Dodano: 02.10.2019 19:30 | 92 odsłon | 0 komentarzy


Konferencja Microsoftu, która odbyła się dzisiaj w Nowym Jorku bez wątpienia była jedną z najlepszych konferencji tego producenta. Zaprezentowano wyjątkowo dużo urządzeń, takich których się spodziewaliśmy i takich, których raczej nie oczekiwaliśmy na dzisiejszym spotkaniu. Surface Laptop 3 oraz Surface Pro 7 były oczywistymi punktami konferencji, ale największe zainteresowanie zdobyły dwa inne sprzęty, które w sprzedaży pojawią się dopiero w okresie przedświątecznym 2020 roku, podobnie jak konsola Xbox nowej generacji. Mowa o Surface Neo oraz Surface Duo, czyli działające już prototypy urządzeń z dwoma ekranami. O Surface Neo (choć pod inną nazwą) słyszeliśmy już wcześniej i dzisiaj mieliśmy pierwszą okazję zobaczyć jak w akcji radzi sobie Windows 10X, przygotowany specjalnie z myślą o laptopach z dwoma ekranami. Pewną niespodzianką jest natomiast Surface Duo, będący połączeniem telefonu i tabletu.

Źródło: https:

Surface Pro 7 i Surface Laptop 3 - nowe szczegóły o notebookach

Dodano: 01.10.2019 19:00 | 51 odsłon | 0 komentarzy


Ostatnie tygodnie były bardzo intensywne w kontekście nadchodzących urządzeń Surface firmy Microsoft - konferencja w Nowym Jorku odbędzie się już jutro, jednak w ostatnim czasie pojawiało się w sieci całkiem sporo szczegółów na temat możliwych specyfikacji urządzeń. W przypadku Surface Pro 7 spodziewamy się przede wszystkim wyższej wydajności wynikającej z umieszczenia tam układów Intel Ice Lake-U. Trzecia generacja Surface Laptop wprowadzi natomiast nie tylko większy, 15-calowy wariant ale także w części konfiguracji dostaniemy układy AMD Ryzen Mobile. Na niecałe dwa dni przed konferencją do sieci przedostał się bardzo duży przeciek informacji (z pewnością przypadkowy...) - możemy zobaczyć przede wszystkim wygląd nadchodzących urządzeń Surface.

Źródło: https:

Andrzej Duda i Donald Trump w Nowym Jorku porozumieli się co do obecności armii USA w Polsce

Dodano: 24.09.2019 12:51 | 70 odsłon | 0 komentarzy


Prezydenci Polski i Stanów Zjednoczonych podpisali umowę o zwiększeniu współpracy wojskowej. Do Polski ma przybyć jeszcze więcej amerykańskich...

Źródło: https:

Acer Helios 700 - data premiery sklepowej w Polsce oraz ceny

Dodano: 15.08.2019 13:00 | 48 odsłon | 0 komentarzy


W ciągu kilku ostatnich lat firma Acer zaprezentowała kilka bardzo ciekawych projektów notebooków, które akcentowały na zupełnie inne elementy niż urządzenia konkurencyjnych firm. Najpierw był Predator 21X, który wywołał ogromne poruszenie w branży, bowiem jako pierwsi wprowadzili do notebooka zakrzywiony ekran o przekątnej 21 cali. Później był Triton 700 z niecodziennym formatem touchpada. Zwieńczeniem działań producenta był Triton 900 z kartą NVIDIA GeForce RTX 2080 oraz obrotowym ekranem. Podczas konferencji next@acer w Nowym Jorku w kwietniu firma zaprezentowała notebooka Helios 700, będącego następcą bardzo udanego Heliosa 500. Sprzęt charakteryzuje się głównie zmianą położenia klawiatury i touchpada, dając dodatkowe miejsce układowi chłodzenia. Wiemy już kiedy dokładnie Helios 700 trafi do sprzedaży w Polsce, a także poznaliśmy ceny za konfiguracje.

Źródło: https:

USA. Jego penis zamienia się w kość

Dodano: 14.08.2019 11:51 | 73 odsłon | 0 komentarzy


W szpitalu Lincolna w Nowym Jorku lekarze przez przypadek zaobserwowali niezwykle rzadkie zjawisko. Po wykonaniu zdjęcia rentgenowskiego okazało...

Źródło: https:

Google Maps: od dziś informacje o rowerach miejskich w Warszawie

Dodano: 17.07.2019 15:00 | 63 odsłon | 0 komentarzy


Bikesharing rozwija się dynamicznie, ponieważ zmienia sposób w jaki poruszamy się w miastach z punktu A do punktu B. Szacuje się, że na świecie istnieje ok. 1600 systemów miejskich rowerów i ponad 18 milionów współdzielonych pojazdów. Z całą pewnością można więc stwierdzić, że rowery są obecnie niezwykle popularne. Nie bez przyczyny - jest to wygodny, niedrogi i dostarczający wiele rozrywki sposób poruszania się. Przez ostatni rok w Nowym Jorku zarówno turyści, jak i mieszkańcy dojeżdżający codziennie do pracy mogli korzystać z Map Google, aby zlokalizować miejskie stacje rowerowe i zobaczyć ile rowerów jest na nich dostępnych, w czasie rzeczywistym. Dzisiaj Google wprowadza tę funkcję w 24 miastach w 16 krajach, w tym w Polsce.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone