czwartek, 12 grudnia 2019 r.  Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Wiadomości z tagiem Explorera  RSS
Microsoft Edge - wiemy, kiedy ukaże się nowa wersja przeglądarki

Dodano: 05.11.2019 20:00 | 103 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft Edge, co by dużo nie mówić, nie przyciągnął do siebie zbyt szerokiego grona odbiorców. Przeglądarka miała swoje plusy, jak m.in. zintegrowany system adnotacji, tryb czytania oraz mechanizm odkładania kart na później. Ponadto rozmaite testy wykazywały (choć nieco też przejaskrawiały), że to właśnie Edge najlepiej służy laptopom i ich bateriom. Największymi jednak minusami następcy Internet Explorera było uzależnienie aktualizacji przeglądarki od cyklów wydawniczych Windows Update, a także brak wsparcia dla rozszerzeń (a gdy nadszedł, był ograniczony). Microsoft w grudniu zeszłego roku ogłosił, że ostatecznie przekonwertuje swoją przeglądarkę na silnik Chromium, co uczyni ją identyczną funkcjonalnie do najpopularniejszego na rynku Chrome. Teraz – poza ikoną – poznaliśmy dokładną datę wprowadzenia nowej wersji przeglądarki.

Źródło: https:

Samsung wprowadza obsługę HDR10+ w treściach o jakości 8K. Wśród partnerów Chili, The Explorers i Megogo

Dodano: 06.09.2019 20:48 | 105 odsłon | 0 komentarzy


Samsung zapowiedział obsługę standardu HDR10+ w treściach o jakości 8K prezentowanych w telewizorach tego producenta. Rozwiązanie ma w istotny sposób poprawiać jakość filmów i programów 8K oglądanych przez użytkowników wybranych odbiorników Samsunga. Pierwszymi partnerami w dostarczaniu HDR10+ w treściach 8K są platformy Chili, The Explorers i Megogo.

Źródło: https:

Microsoft Edge otrzyma tryb Internet Explorera (i inne nowości)

Dodano: 07.05.2019 9:51 | 446 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft wierzy w swoj#x105; now#x105; przegl#x105;dark#x119; i planuje jej intensywne rozwijanie. Oto nowo#x15B;ci, jakie zmierzaj#x105; do programu Edge.

Źródło: www.benchmark.pl

Wyciekły zrzuty ekranu przeglądarki Edge z silnikiem Chromium

Dodano: 05.03.2019 19:30 | 275 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft, firma odpowiedzialna za rozwijanie m.in. systemu operacyjnego Windows, zapowiedziała w grudniu prace nad nową przeglądarką internetową mającą zastąpić Edge. Nowością względem wysłużonego Internet Explorera oraz Edge jest wykorzystanie silnika Chromium, napędzającego rzeszę programów, takich jak: Brave, Chrome, Opera oraz Vivaldi. Wczesne stadium rozwoju aplikacji nie przeszkodziło anonimowemu internaucie opublikować zrzutów ekranu z prac nad programem. Przeglądarka Microsoftu zadebiutowała wraz z systemem Windows 10 w 2015 r. i została zbudowana od podstaw, odcinając się od Internet Explorera. Opiera się ona na silniku EdgeHTML, który stawia na szybkość, lekkość i bezpieczeństwo, przy wykorzystaniu najnowszej uniwersalnej technologii sieciowych. Brak wielu popularnych wtyczek spowodował, że użytkownicy odrzucili ją na rzecz m.in. Chrome.

Źródło: https:

Microsoft będzie promować Edge w Windows 10

Dodano: 14.09.2018 5:44 | 319 odsłon | 0 komentarzy


Google bardzo mocno promuje w swoich usługach przeglądarkę Chrome i strategia ta przynosi wymierne rezultaty w postaci pozycji lidera na tym rynku. Microsoft, który swego czasu został zmuszony przez Komisję Europejską do informowania o alternatywach dla Internet Explorera postanowił podążyć ścieżką konkurencji i też planuje reklamę przeglądarki Edg...

Źródło: twojepc.pl

My Time at Portia - rzemieślnicze RPG od autorów Planet Explorers ufundowane

Dodano: 12.10.2017 13:44 | 289 odsłon | 0 komentarzy


Autorom Planet Explorers, czyli ludziom ze studia Pathea Games, udało się zebrać na Kickstarterze środki potrzebne do ukończenia projektu My Time at Portia. Będzie to gra RPG, w której wcielimy się w rzemieślnika pomagającego w rozwoju niewielkiej mieściny.

Źródło: www.gry-online.pl

My Time at Portia - rzemieślnicze RPG od autorów Planet Explorers ufundowane

Dodano: 12.10.2017 13:44 | 64 odsłon | 0 komentarzy


Autorom Planet Explorers, czyli ludziom ze studia Pathea Games, udało się zebrać na Kickstarterze środki potrzebne do ukończenia projektu My Time at Portia. Będzie to gra RPG, w której wcielimy się w rzemieślnika pomagającego w rozwoju niewielkiej mieściny.

Źródło: www.gry-online.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone