wtorek, 28 stycznia 2020 r.  Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
Wiadomości z tagiem Creed Origins  RSS
Test komputera za 3200 złotych - Core i5-9400F i GeForce GTX 1660

Dodano: 05.04.2019 14:00 | 309 odsłon | 0 komentarzy


Wśród obserwatorów pecetowego podwórka panuje przekonanie, że gamingowy komputer zapewniający dobrą wydajność w najnowszych produkcjach kosztuje astronomiczne pieniądze. Blaszaki faktycznie nie należą do najtańszych platform, aczkolwiek po ostatnich premierach sytuacja w średnim segmencie uległa znacznej poprawie, umożliwiając złożenie niezłego sprzętu bez zaciągania kredytów. Dysponując kwotą orbitującą wokół 3200 złotych znajdziecie już całkiem wydajne i nowoczesne komponenty, które pozwalają na bezstresową zabawę przed monitorem w nawet najbardziej wymagających tytułach pokroju Assassin’s Creed: Origins, Metro: Exodus, Battlefield V, Kingdom Come: Deliverance albo Shadow of the Tomb Raider. Właśnie taką skrzynkę do przetestowania przygotował sklep Morele.net.

Źródło: https:

Assassin's Creed: Legion z akcją umieszczoną w Antycznym Rzymie

Dodano: 25.02.2019 20:00 | 245 odsłon | 0 komentarzy


Dotychczas seria Assassin's Creed doczekała się dwóch części rozgrywających się w czasach starożytnych. Mowa o Assassin's Creed: Origins, który toczył się w Egipcie za czasów Ptolemeusza XIII oraz Assassin's Creed: Odyssey, gdzie zwiedzaliśmy Antyczną Grecję. Prawdopodobnie jednak doczekamy się jeszcze jednej części, zamykającą trylogię rozgrywającą się w czasach starożytnych. Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze informacje na temat Assassin's Creed: Adder, który rzekomo miał się toczyć w Starożytnym Rzymie i zamknąć antyczną trylogię. Teraz pojawiły się nowe informacje, w których istnieje tylko jeden wspólny mianownik - Starożytny Rzym. Nowa część ma zostać zatytułowana Assassin's Creed: Legion i rozwinąć jeszcze bardziej elementy RPG.

Źródło: https:

Plotka: Assassin's Creed: Adder - ostatnia część starożytnej trylogii

Dodano: 01.01.2019 16:00 | 294 odsłon | 0 komentarzy


Dotychczas seria Assassin's Creed doczekała się dwóch części rozgrywających się w czasach starożytnych. Mowa o Assassin's Creed: Origins, który toczył się w Egipcie za czasów Ptolemeusza XIII oraz Assassin's Creed: Odyssey, gdzie zwiedzaliśmy Antyczną Grecję. Prawdopodobnie jednak doczekamy się jeszcze jednej części, zamykającą trylogię rozgrywającą się w czasach starożytnych. W sieci pojawiły się bowiem pierwsze informacje na temat następnej gry, roboczo nazwanej Assassin's Creed: Adder. W przeciwieństwie do Odyssey, tym razem mamy otrzymać bezpośrednią kontynuację Origins. Jeśli informacje się potwierdzą, spotkamy się ponownie z Bayekiem oraz Ayą. Co jeszcze się dowiedzieliśmy na temat następnej gry?

Źródło: https:

Następny Assassin's Creed z lokalizacją prawdopodobnie w Japonii

Dodano: 02.11.2018 12:30 | 290 odsłon | 0 komentarzy


Przeszliście już Assassin's Creed: Odyssey? Nie? Nie przeszliście nawet Assassin's Creed: Origins? Jeśli jednak macie na to od dłuższego czasu ochotę, to warto nie zwlekać z nadrabianiem zaległości z prostej przyczyny: niebawem może pojawić się kolejny Asasyn i nie wygrzebiecie się spod "kupki wstydu nieogranych tytułów" do śmierci. Skąd mowa o nowej odsłonie gry od Ubisoftu? Na portalu SegmentNext pojawiła się właśnie informacja o rzekomym następnym miejscu, w którym miałaby dziać się akcja kolejnej produkcji. Mowa tu o Japonii, o której przebąkiwano już od jakiegoś czasu, jednak aktualna plotka wydaje się być bardziej prawdopodobna niż dotąd. Zresztą sprawdźcie sami.

Źródło: https:

Test wydajności Assassin’s Creed: Odyssey PC - Grecka tragedia?

Dodano: 10.10.2018 19:00 | 447 odsłon | 0 komentarzy


Wszystkie wielkoformatowe odsłony Assassin’s Creed zaczynały ze stosunkowo wysokimi wymaganiami sprzętowymi, powodując w momencie premiery ogromne niezadowolenie wśród posiadaczy blaszaków, nawet pomimo naprawdę solidnej oprawy audiowizualnej. Odnoszę jednak wrażenie, że starsze wcielenia wypadały pod względem zasobożerności znacznie gorzej, natomiast w momencie wprowadzenia Assassin’s Creed: Origins optymalizacja nabrała jakiegoś znaczenia. Najbliższa okazja do zweryfikowania zdolności programistów Ubisoftu nadarza się dzisiaj, ponieważ niedawno zadebiutował Assassin’s Creed: Odyssey, najnowszy rozdział niekończącej się opowieści tworzonej od przeszło dekady... Pytanie czy rozegrana zostanie kolejna wielka grecka tragedia? Sami zobaczcie wykresy wydajności...

Źródło: https:

Assassin's Creed Odyssey: sprzedaż dosłownie zniszczyła Origins

Dodano: 08.10.2018 12:30 | 415 odsłon | 0 komentarzy


5 października tego roku nareszcie przyniósł nam nową odsłonę serii Assassin's Creed. Fani nie naczekali się jednak jakoś szczególnie długo na powrót marki, zważywszy na ubiegłoroczne Assassin's Creed Origins, które pojawiło się dokładnie 27 października 2017. O ile już Origins przyniósł Ubisoftowi ogromne pieniądze ze sprzedaży (trzeci kwartał 2017 zakończony z kwotą 725 mln. euro), to jak czytamy na portalu Tweaktown, w przypadku Odyssey, przychodów ma być już tylko więcej. Pierwsza liczba, która powinna wystarczająco unaocznić dysonans pomiędzy Origins a Odyssey to 66%. O tyle bowiem więcej graczy "odpaliło" już Odyssey w porównaniu do Origins w takim samym odstępie czasu od premiery obu tytułów.

Źródło: https:

Assassin’s Creed Odyssey – szykujcie się na niezwykłą podróż

Dodano: 10.09.2018 18:33 | 240 odsłon | 0 komentarzy


Je#x15B;li my#x15B;licie, #x17C;e zbli#x17C;aj#x105;ca si#x119; nowa ods#x142;ona assasy#x144;skiej serii to jedynie odcinanie kupon#xF3;w od doskona#x142;ego Assassin#x2019;s Creed Origins, #x15B;piesz#x119; z dobr#x105; wiadomo#x15B;ci#x105; #x2013; Assassin#x2019;s Creed Odyssey to co#x15B; znacznie wi#x119;kszego. Kto wie, by#x107; mo#x17C;e nawet punkt zwrotny tego niezwyk#x142;ego cyklu.

Źródło: www.benchmark.pl

Assassin's Creed: Odyssey będzie znacznie większe niż Origins

Dodano: 27.08.2018 15:00 | 461 odsłon | 0 komentarzy


Dzieli nas jeszcze ponad miesiąc od zagrania w Assassin's Creed: Odyssey. Dla tych najbardziej niecierpliwych mamy jednak pewien smakołyk już dziś. Do Sieci wyciekła mapa obszeru otwartego świata gry. Pochodzi ona z gameplay'u jaki zademonstrowano podczas tegorocznego Gamescomu. Gra ma kłaść nacisk na bitwy morskie, toteż mapa w przeważającej części składa się z obszarów wodnych. Porównując nową mapę w Assassin's Creed: Odyssey z tą, którą dostaliśmy w Assassin's Creed: Origins w oczy rzuca się rozmiar tej pierwszej. W Odyssey podróżować będziemy po świecie o 62% większym niż w hicie z ubiegłego roku. Złośliwcy mogą jednak zauważyć, że niekoniecznie musi przełożyć się to na dłuższy gameplay z prostej przyczyny: obszary wodne z pewnością nie będą oferowały przygód na każdym kolejnym kilometrze.

Źródło: https:

HDR w grach zostanie zoptymalizowany przez firmy z branży

Dodano: 18.08.2018 14:30 | 472 odsłon | 0 komentarzy


HDR w grach nadal nie jest czymś ogólnodostępnym - wprawdzie pojawiają się kolejne gry z segmentu AAA wykorzystujące szeroką rozpiętość tonalną, jednak częściej technika ta wykorzystywana jest w grach konsolowych tj. Horizon: Zero Dawn, God of War czy Marvel's Spider-Man. Zdarzają się przypadki implementacji HDR na wszystkich platformach czego przykładem jest np. Assassin's Creed: Origins (choć tutaj HDR na PC zadebiutował później niż na konsolach), Far Cry 5 czy Resident Evil VII. W przypadku Wiedźmina 3 z kolei HDR wprowadzono wyłącznie na konsolach. Brak jednolitej specyfikacji czy sposobu jego implementacji sprawia, że często producenci z niego rezygnują. Pomocą może okazać się nowo założona grupa HDR Gaming Interest Group, której celem będzie optymalizacja techniki HDR na PC oraz konsolach.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone