wtorek, 28 stycznia 2020 r.  Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
Wiadomości z tagiem Cream  RSS
Assassin's Creed: Ragnarok - Valhalla Edition pojawiła się w Amazon

Dodano: 08.01.2020 20:00 | 27 odsłon | 0 komentarzy


Dotychczas seria Assassin's Creed doczekała się dwóch części rozgrywających się w czasach starożytnych. Mowa o Assassin's Creed: Origins, który toczył się w Egipcie za czasów Ptolemeusza XIII oraz Assassin's Creed: Odyssey, gdzie zwiedzaliśmy Antyczną Grecję. Najprawdopodobniej jednak czasy starożytne opuścimy w kolejnej odsłonie Assassin's Creed, bowiem od listopada pojawiają się regularne plotki i przecieki dotyczące następnej odsłony - Ragnarok - wykorzystującej epokę Wikingów w okolicach X wieku. Kolejnym źródłem informacji jest niemiecki oddział Amazon, który (nie)przypadkowo umieścił na karcie produktu grę Assassin's Creed: Ragnarok w wersji na konsolę PlayStation 4. Oprócz edycji standardowej pojawiła się także złota edycja oraz kolekcjonerska Valhalla Edition. Choć wpis szybko usunięto ze sklepu, ślady pozostały. Wygląda na to, że kolejna część w epoce Wikingów jest już tylko kwestią czasu.

Źródło: https:

Good Loot zaprasza po nowości ze światów Disneya, Marvela, Star Wars, Assassin’s Creed i innych

Dodano: 03.12.2019 13:06 | 61 odsłon | 0 komentarzy


Niekt#xF3;rym wystarcza czas sp#x119;dzony przy grach, ale s#x105; te#x17C; takie osoby, kt#xF3;re lubi#x105; otacza#x107; si#x119; r#xF3;#x17C;nego rodzaju gad#x17C;etami nawi#x105;zuj#x105;cymi do ulubionych #x15B;wiat#xF3;w czy bohater#xF3;w. Tu z pomoc#x105; #x15B;pieszy Good Loot.

Źródło: www.benchmark.pl

Google Stadia: Growe studio firmy zatrudnia kolejnych twórców serii Assassin´s Creed

Dodano: 29.11.2019 12:26 | 85 odsłon | 0 komentarzy


Nie najlepszy start nie wpłynął widocznie na dalekosiężne plany wobec platformy.

Źródło: https:

Assassin's Creed: Ragnarok - kolejne informacje o fabule i lokacjach

Dodano: 23.11.2019 22:00 | 69 odsłon | 0 komentarzy


Dotychczas seria Assassin's Creed doczekała się dwóch części rozgrywających się w czasach starożytnych. Mowa o Assassin's Creed: Origins, który toczył się w Egipcie za czasów Ptolemeusza XIII oraz Assassin's Creed: Odyssey, gdzie zwiedzaliśmy Antyczną Grecję. Raptem dwa dni temu w sieci pojawiły się pierwsze konkretne informacje dotyczące Assassin's Creed: Ragnarok, który ma porzucić motywy starożytności i udać się w czasy Wikingów. Według wcześniejszych informacji, tytuł zadebiutuje na dwóch generacjach konsol, a więc nie tylko Xbox One i PlayStation 4, ale także PlayStation 5 oraz Xbox "Project Scarlett". Po dwóch dniach w Internecie pojawiła się kolejna porcja informacji, która daje szerszy ogląd na czas akcji gry oraz główną oś fabularną.

Źródło: https:

Assassin's Creed: Ragnarok z pierwszą prezentacją za kilka miesięcy

Dodano: 21.11.2019 13:00 | 73 odsłon | 0 komentarzy


Dotychczas seria Assassin's Creed doczekała się dwóch części rozgrywających się w czasach starożytnych. Mowa o Assassin's Creed: Origins, który toczył się w Egipcie za czasów Ptolemeusza XIII oraz Assassin's Creed: Odyssey, gdzie zwiedzaliśmy Antyczną Grecję. Przez ostatni rok dostawaliśmy z kolei informacje związane z dwiema produkcjami, które być może nadal są w fazie rozwoju. Najpierw usłyszeliśmy o Assassin's Creed: Ragnarok (Kingdom), którego akcja zabierze graczy do czasów Epoki Wikingów. Druga gra, o której się mówiło to Assassin's Creed: Legion, który miał rzekomo zamknąć trylogię starożytności, a akcja miałaby się toczyć w Antycznym Rzymie, gdzie pokierowalibyśmy bohaterami spokrewnionymi z Kassandrą oraz Ayą z obu poprzednich gier. Nowe informacje, które pojawiły się w sieci, sugerują z kolei iż w przyszłym roku doczekamy się premiery Assassin's Creed: Ragnarok. Nie wiemy czy Legion pojawi się później czy też w rzeczywistości prace nigdy się nie odbywały.

Tagi: Druga, Mowa, Cream
Źródło: https:

Tanie gry w Biedronce: dziś startuje promocja na PC i konsole

Dodano: 18.11.2019 14:00 | 82 odsłon | 0 komentarzy


Od dziś w sklepach sieci Biedronka rusza kolejna promocja na gry. Wśród produkcji znajdą się te, przeznaczone nie tylko na pecety, ale także na trzy najważniejsze na tę chwilę konsole. Mowa o PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. Wśród nich znalazły się takie hity, jak Assassin’s Creed Origins, Śródziemie: Cień Wojny, Wolfenstein II: The New Colossus, Far Cry 5, Euro Truck Simulator II i wybrane dodatki, House Flipper, Rise of the Tomb Raider czy LEGO Marvel’s Avengers. Wyprzedaż potrwa - jak zawsze - do wyczerpania zapasów. Równie tradycyjnie, tytuły podzielono cenowo tak, że odnajdziemy tu pozycje kosztujące równo 39,99 złotych, 59,90 złotych oraz 79,90 złotych. Poniżej znajdziecie już pełną listę gier.

Źródło: https:

[Na marginesie] Koniec mej odysei, okręt przybija do kei

Dodano: 02.10.2019 18:00 | 160 odsłon | 0 komentarzy


Ubisoft kończy wspierać Assassin's Creed Odyssey, Sony pokazuje przemianę Ellie na przestrzeni obu części The Last of Us, Mario i Sonic wciąż się ścigają, Doom na kasie w McDonaldzie, retro gra o walce mieczem.

Źródło: https:

Assassin’s Creed Odyssey: Już dziś ruszają darmowe wycieczki po Grecji [WIDEO]

Dodano: 10.09.2019 10:55 | 174 odsłon | 0 komentarzy


A przy okazji warto zgarnąć darmowe DLC z Sokratesem, jeżeli je wcześniej przegapiliście.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone