czwartek, 05 grudnia 2019 r.  Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
Wiadomości z tagiem Business  RSS
Business Insider Polska z zakładką tematyczną o elektromobilności

Dodano: 28.11.2019 17:21 | 24 odsłon | 0 komentarzy


W portalu Business Insider Polska (Ringer Axel Springer Polska) pojawiła się nowa zakładka tematyczna, która będzie poświęcona tematom związanym z elektromobilnością w Polsce i na świecie. Dział e-mobility będzie skupiać się na aktualnych trendach z obszaru elektromobilności oraz testach pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Źródło: https:

Niebawem paczkę z AliExpress odbierzemy w paczkomacie InPost

Dodano: 20.11.2019 14:30 | 55 odsłon | 0 komentarzy


Jak czytamy w serwisie Business Insider (za Pulsem Biznesu), InPost został właśnie "strategicznym partnerem" platformy AliExpress, dzięki czemu przesyłki z Chin zaczną trafiać prosto do polskich paczkomatów. Do tej pory zdecydowaną większość zamówień z Chin dostarczała na terenie naszego kraju Poczta Polska. Osób regularnie zamawiających produkty z AliExpress nie trzeba chyba przekonywać, jak często transportowane między tymi dwoma krajami paczki, ulegały "zawieruszeniu". Przy okazji tańszych zamówień nie było większej rozpaczy, ale z zamawianiem tych droższych przedmiotów, osobiście obchodziłam się ostrożniej. Od tej pory, dzięki InPostowi ma być bezpieczniej.

Źródło: https:

ING Business najlepszą na świecie platformą bankowości internetowej dla firm

Dodano: 30.10.2019 21:02 | 128 odsłon | 0 komentarzy


Platforma ING Business otrzymała główną nagrodę i została uznana za najlepszy na świecie system bankowości internetowej dla firm w konkursie Best Digital Banks. System został zaprojektowany i zbudowany w Polsce w ING Banku Śląskim. Platforma ING Business została również wdrożona w ING w Rumunii.

Źródło: di.com.pl

Jensen Huang najlepszym CEO na świecie według Harvard Business Review

Dodano: 28.10.2019 6:39 | 185 odsłon | 0 komentarzy


Amerykański prestiżowy miesięcznik Harvard Business Review, jak co roku, opublikował właśnie listę 100 najlepszych CEO (prezesów i dyrektorów) w mijającym roku. Pierwszą pozycję na liście zajmuje Jensen Huang, szef Nvidia, a spośród branży IT na dalszych miejscach w czołówce znaleźli się Richard Templeton, szed Texas Instruments (4 pozycja), Shanta...

Źródło: twojepc.pl

Lider programów MBA – 19 lat doświadczenia Master of Business Administration w 8 miastach w Polsce

Dodano: 25.10.2019 15:30 | 86 odsłon | 0 komentarzy


Studia MBA to przede wszystkim inwestycja – w wiedzę, umiejętności i kontakty. Studia nie należą do najtańszych, dlatego przed wyborem uczelni, na której realizowany jest program, warto wcześniej dowiedzieć się czegoś więcej. Liderem programów MBA pod wieloma względami jest Wyższa Szkoła Bankowa – i przemawiają za tym liczby.

Źródło: di.com.pl

Mikołaj Kunica od listopada redaktorem naczelnym Business Insider Polska

Dodano: 09.10.2019 21:44 | 50 odsłon | 0 komentarzy


Po odejściu z Wirtualnej Polski Mikołaj Kunica obejmie obowiązki redaktora naczelnego Business Insider Polska nie od stycznia 2020 roku, a od listopada br. - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

Druga edycja BI Trends Festival wskazuje kierunki rozwoju biznesu. „To nie tylko lokalne wydarzenie”

Dodano: 03.10.2019 21:30 | 86 odsłon | 0 komentarzy


Od 2 do 3 października br. w Warszawie odbywa się druga edycja konferencji firmowanej przez należący do RASP serwis Business Insider. Na kilku scenach występuje w sumie ponad 120 międzynarodowych prelegentów, którzy rysują obecne i nadchodzące technologiczne trendy w rozmaitych dziedzinach życia i gospodarki. W imprezie uczestniczy prawie 3 tysiące widzów. -  Staramy się, by organizowane przez nas konferencje były zgodne z DNA tych marek, które je firmują. Trends Festival stał się imprezą rangi europejskiej, i to w szybkim tempie – zaznacza w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Aleksander Kutela, wiceprezes Ringier Axel Springer Polska i szef Onetu.

Źródło: https:

WP Finanse wyprzedziły Infor.pl i Rp.pl, w dół Gazetaprawna.pl (TOP10 serwisów biznesowych)

Dodano: 30.09.2019 21:29 | 69 odsłon | 0 komentarzy


Wśród serwisów o tematyce gospodarczo-prawnej liderem jest bez zmian Money.pl przed Business Insider Polska. WP Finanse pod względem zasięgu wyprzedziły Rp.pl i Infor.pl, ta ostatnia witryna podobnie jak Gazetaprawna.pl zanotowała w skali miesiąca spory spadek odwiedzalności.

Źródło: https:

Business Insider Polska z autorską listą "People Transforming Business"

Dodano: 04.09.2019 0:58 | 110 odsłon | 0 komentarzy


Portal Business Insider Polska (Ringier Axel Springer Polska) ogłosił autorską listę "People Transforming Business" – osób ze świata biznesu i innowacji, którzy zmieniają świat.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone