wtorek, 10 grudnia 2019 r.  Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
Wiadomości z tagiem Brother  RSS
Tylko 2 grosze za stronę A4. Tanie wydruki z HP Neverstop Laser

Dodano: 27.06.2019 16:00 | 115 odsłon | 0 komentarzy


HP spóźniło się na pociąg z technologią CISS. Konkurencja, czyli Canon, Epson i Brother szybciej zaprezentowały pierwszą i drugą generację urządzeń atramentowych oferujących niskie koszty druki. Dlatego w kwestii rozwiązania tego problemu w drukarkach laserowych kierowanych do małych biur lub sporo drukujących użytkowników domowych, HP postanowiło wyprzedzić konkurencję. Tym bardziej, że rynek urządzeń laserowych jest rynkiem lepiej rokującym niż atramentowych. Pod koniec lipca do sklepów trafią zaprezentowane 27 czerwca monochromatyczne urządzenia z serii Neverstop Laser. Korzystają one z technologii CTSS, która jest odpowiednikiem CISS w drukarkach atramentowych.

Źródło: https:

Biurowe drukarki A3 - Brother stawia na funkcjonalność i niskie koszty

Dodano: 09.01.2019 19:39 | 247 odsłon | 0 komentarzy


Brother MFC-J5945DW, MFC-J6945DW i MFC-J6947DW to nowe atramentowe urz#x105;dzenia wielofunkcyjne formatu A3 przeznaczone do zastosowa#x144; biurowych. Oto co konkretnie je cechuje.

Tagi: Brother
Źródło: www.benchmark.pl

Promocja Made in Poland: polskie gry do 90% taniej na GOG.COM

Dodano: 05.11.2018 17:00 | 344 odsłon | 0 komentarzy


Promocja za promocją. Tym razem polska platforma GOG z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, startuje z bardzo patriotyczną wyprzedażą. Na wszystkich graczy czeka ponad 90 okazji z rabatami do 90%, w tym This War of Mine, Frostpunk, Tower of Time, Seven: The Days Long Gone, Ruiner, Observer i mnóstwo innych tytułów. W wyprzedaży znalazły się również takie hity jak Painkiller, Jack Orlando, King Arthur's Gold, Earth 2150 czy The Cat Lady oraz tegoroczne niezależne perełki, w tym Phantom Doctrine, My Memory of Us i My Brother Rabbit. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że na GOGu pojawiły się dwie kultowe polskie gry - Call of Juarez i Lords of the Fallen - od teraz dostępne bez DRM.

Źródło: https:

UOKiK sprawdza, czy ceny drukarek Brother zawyżano wbrew prawu

Dodano: 12.10.2018 20:08 | 335 odsłon | 0 komentarzy


Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie dotyczące naruszenia prawa konkurencji, którego celem jest ustalenie czy ceny drukarek marki Brother były w Polsce ustalane w niedozwolony sposób, a konsumenci płacili drożej za te produkty. Za takie praktyki grozi kara finansowa do 10 proc. obrotu przedsiębiorcy.

Źródło: https:

Nowe kolorowe drukarki LED firmy Brother

Dodano: 11.10.2018 12:20 | 313 odsłon | 0 komentarzy


Firma Brother wprowadzi#x142;a do sprzeda#x17C;y w Polsce sze#x15B;#x107; kolorowych drukarek LED do domu oraz ma#x142;ego i du#x17C;ego biura. Na filmach zaprezentowane zosta#x142;y ich najwa#x17C;niejsze cechy.

Źródło: www.benchmark.pl

Brother MFC-L2712DN laser, mono, dupleks, sieć.

Dodano: 28.08.2018 23:40 | 823 odsłon | 0 komentarzy


Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutra Urządzenie MFC-L2712DN zostało zaprojektowane tak, aby można je było skonfigurować i przygotować do pracy w zaledwie kilka minut. Kompaktowe, doskonale nadające się do ustawienia na biurku. Możesz cieszyć się wysoką prędkością druku, do 30 stron na minutę, i korzystać z pojemnego automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy, przydatnego podczas kopiowania i skanowania dokumentów wielostronicowych. Łatwo udostępniaj dokumenty, skanując je i wysyłając bezpośrednio na adres e-mail lub zapisując je na platformie SharePoint lub w innych lokalizacjach. Najlepszy stosunek jakości do ceny Pracujące w sieci bezprzewodowej urządzenie MFC-L2712DN posiada szereg elementów pomagających oszczędzać, takich jak funkcja automatycznego druku dwustronnego czy obsługa tonerów o zwiększonej wydajności, które pozwalają obniżyć koszt każdej wydrukowanej strony. Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy. Długotrwała eksploatacja Dzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć. Przyjazne środowisku Modele Brother spełniają normy efektywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku..., Cena: 617,- zł

Źródło: https:

Drukarka laserowa Brother HL-1223WE mono, WiFi.

Dodano: 27.08.2018 12:32 | 359 odsłon | 0 komentarzy


Doskonały stosunek jakości do ceny W zestawie z modelem HL-1223WE znajduje się pojemny toner o wydajności do 1500 stron, abyś od razu mógł zacząć korzystać z urządzenia. Niski koszt wydruku pojedynczej strony oraz wydruki w bardzo dobrej jakości to idealne połączenie funkcji jakich możesz oczekiwać od drukarki laserowej. Dla małych biur i użytkowników domowych HL-1223W to mała, kompaktowa drukarka, idealnie sprawdzająca się w biurze. Jej główną cechą jest niski koszt wydruku pojedynczej strony, charakterystyczny dla modeli laserowych z serii TonerBenefit. Model jest wyposażony w pojemny podajnik papieru na 150 arkuszy, co pozwala szybko drukować duże ilości dokumentów. Wysoka prędkość druku wynosząca do 20 stron na minutę, to jej kolejny atut. Stworzona z myślą o komforcie użytkowania Wyeliminuj potrzebę używania kabli i połącz się z drukarką HL-1223WE bezprzewodowo ze swojego telefonu komórkowego lub tabletu. Wszyscy domownicy lub pracownicy biura mogą nawiązać z nią połączenie i drukować bezprzewodowo z dowolnego miejsca, w którym aktualnie się znajdują..., Cena: 379,- zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone