poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem BlackBerry  RSS
BlackBerry przejmuje Cylance

Dodano: 27.02.2019 5:17 | 151 odsłon | 0 komentarzy


Firma BlackBerry Limited od dłuższego czasu nie jest obecna na rynku urządzeń konsumenckich skupiając się na rozwiązaniach dla klientów biznesowych. Podmiot celuje w rozwój produktów i usług skierowanych do odbiorców wymagających i ceniących przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo gromadzonych oraz przetwarzanych danych. Aby zaspokoić wymagania kli...

Źródło: twojepc.pl

Zmiany organizacyjne w AMD. Czerwoni szykują się do ofensywy

Dodano: 25.01.2019 20:00 | 196 odsłon | 0 komentarzy


AMD szykuje się do tegorocznej ofensywy, pełnej premier i nowości. Firma planuje zwiększyć swój udział w rynku i dochody. W obozie czerwonych widać więc zwieranie szyków i zmiany organizacyjne. Najbliższe miesiące będą kluczowe dla tej firmy z czego chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę. "Rok 2019 to punkt zwrotny dla AMD, ponieważ przygotowujemy się do wprowadzenia produktów nowej generacji o wysokiej wydajności wykonanych w litografii 7 nm" - powiedziała dr Lisa Su, prezes i dyrektor generalny AMD, ogłaszając zmiany personalne jakie własnie zaszył w firmie. Do czerwonych dołącza Sandeep Chennakeshu, który posiada 170 patentów i był wcześniej prezesem BlackBerry Technology Solutions.

Źródło: https:

Fx Technology planuje smartfon z Androidem i fizyczną klawiaturą

Dodano: 22.01.2019 13:00 | 194 odsłon | 0 komentarzy


Tak jak we wszystkich dziedzinach życia, tak i w technologii moda sprawiła, że czasami trudno jest nam dostać produkt, jaki chcemy, a zmuszeni jesteśmy zakupić taki, który cieszy się największym powodzeniem. Dlatego też jesteśmy niejako zmuszeni posługiwać się między innymi ponad 5,5-calowymi smartfonami i tak trudno jest znaleźć na rynku wydajny, acz mniejszy model. Tak samo mamy świadomość, że istnieje spora grupa użytkowników, którzy tęsknią za fizyczną klawiaturą, choć niekoniecznie chcieliby na jej rzecz rezygnować ze sporego, dotykowego wyświetlacza. Fx Technology może niebawem wypełnić tę niszę, w której dziś znajdują się takie modele jak BlackBerry KeyOne czy LG Extravert 2.

Źródło: https:

BlackBerry inwestuje w AI i cyberbezpieczeństwo 1,4 mld dolarów

Dodano: 17.11.2018 15:00 | 253 odsłon | 0 komentarzy


Kanadyjska firma BlackBerry ogłosiła, że zdecydowała się na zakup Cylance, uznanego przedsiębiorstwa specjalizującego się w Sztucznej Inteligencji i cyberbezpieczeństwie. Cena transakcji to 1,4 mld dolarów amerykańskich. "Cylance natychmiast uzupełni całe nasze portfolio, w szczególności UEM i QNX. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że jesteśmy razem na pokładzie i wykorzystujemy naszą nowo połączoną wiedzę" - powiedział John Chen, prezes i dyrektor generalny BlackBerry. Wiedza i technologia Cylance znajdzie zapewne zastosowanie właśnie w systemie QNX. To system operacyjny czasu rzeczywistego zaliczany do klasy Unix, tworzący w drzewie rozwoju Uniksa własną i niezależną gałąź.

Źródło: https:

Spory rabat na BlackBerry KEYone

Dodano: 08.11.2018 21:53 | 255 odsłon | 0 komentarzy


W sklepie RTV EURO AGD trwa Black Friday Week 2. BlackBerry KEYone oferowany jest w cenie 1 499 z#x142;otych.

Źródło: www.benchmark.pl

Szef BlackBerry ostrzega przed komputerami kwantowymi

Dodano: 05.10.2018 17:00 | 273 odsłon | 0 komentarzy


Superszybkie komputery kwantowe, to maszyny potrafiące wykonać równolegle mnóstwo skomplikowanych obliczeń i przetworzyć ogromne ilości danych. Technologia ta może zostać wykorzystana do tworzenia nowych leków, materiałów czy nawet - jak twierdzą niektórzy specjaliści - zapobiegania korupcji. Jednak nie tylko, bowiem każdy kij posiada dwa końce. W nieodległej przyszłości komputery kwantowe bez problemu będą w stanie przełamać dzisiejsze metody szyfrowania. Szef BlackBerry twierdzi, że trzeba już dzisiaj być przygotowanym na włamania z ich użyciem, wdrażając odpowiednie zabezpieczenia. Raczej nie trudno się domyślić, że rządy chętnie skorzystają z nowych rozwiązań, aby skuteczniej inwigilować społeczeństwo.

Źródło: https:

BlackBerry ze wzrostem zysku, w dół przychód

Dodano: 02.10.2018 9:11 | 276 odsłon | 0 komentarzy


Firma BlackBerry zakończyła swój ostatni kwartał spadkiem przychodu. Wzrósł za to jej zysk, co było efektem niższych wydatków na marketing oraz badania i rozwój.

Źródło: https:

BlackBerry i Facebook - wojna na pozwy

Dodano: 05.09.2018 14:49 | 297 odsłon | 0 komentarzyW marcu BlackBerry pozwał Facebooka. Kanadyjczycy zarzucili firmie z USA, że rozwiązania stosowane w aplikacjach WhatsApp, Facebook oraz Instagram łamią ich patenty. Facebook postanowił przejść do kontrataku.

Źródło: www.telepolis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 SHUTDOWN  - wszelkie prawa zastrzeżone